Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy jobb elvesziteni? Ha...

Hogy jobb elvesziteni? Ha gyorsan beteszi a srác vagy ha lassan? Melyik fáj jobban?

Figyelt kérdés

ugy értem melyik fájdalom tart tovább?

Tudom hogy nem mindenkinek fáj de tegyük fel X személynek fáj.


2009. okt. 23. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű a fájdalom, attól függ, hogy a partnered mennyire gyengéd és figyelmes, türelmes. Az viszont biztos, hogy egy szűz lánynak nem lehet csak úgy gyorsan betolni. Lassan kell.
2009. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőre gyorsan betolni nagyon durva, az biztos hogy fáj, mégha lassabban nem is fájna. Eleve meg kell szokni azt az érzést, hogy van bennem valami ami még soha nem volt.
2009. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt pedig gyorsan csinálta a barátom, végig vadul szeretkeztünk. Szerintem sokkal rosszabb ha lassan csinálja. Ha hamar átszakad a szűzhártya, akkor utána már nem fog fájni.
2009. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem nálam elég gyors volt... de nem éppen fájt, inkább feszített vagy nem is találok rá jobb kifejezést :S csak addig éreztem, amíg teljesen be nem hatolt, ez nagyon kevés idő...
2009. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, lazits és ne gondolj arra, hogy ez most fájni fog. Nekem is feszitett, kicsit fájt, de szerettem és más nem számított.
2009. okt. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, mikor lassan, gyengéden hatol beléd, majd egy közepes tempót diktál. Gyorsat elsőnek semmiképpen sem, és nekem a lassú szex sem igazán jön be. Ezért aztán az a bizonyos aranyközépút :)
2009. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyorsan és szinte egy mozdulattal nyomta be, azt hittem ott pusztulok el, annyira fájt.
2009. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én semmiképp nem akartam volna h "bevágja" nem az a logikus hogy szép lassan, és figyeli, hogyan reagálsz?Lehet h még úgy is rossz kicsit, nem még ha neked esne..

ezzel szerintem vigyázni kell, óvatosan, amúgy se garantált hogy a gyors tempó nem sért ott bent meg valamit..

2009. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 petrusi ***** válasza:

Nekem nagyon erősen benyomták, és gyorsan, és volt bennem adrenalin, és egyáltalán nem fájt, sőt felemelő érzés volt az, hogy bennem van valami idegen, amit valaki más irányít...azt javaslom, hogy úgy a legjobb, hogy ha az illető kb. az előjáték felénél benyomja(de csak, ha nedves vagy)és utána már csak a döntésen múlik, hogy folytatjátok-e a játékot vagy a nem.

Mindenesetre csak élvezz!

2009. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenképpen akkor a legjobb és akkor nem fáj hogyha a pasi gyengéd veled és nem iseti el a dolgot, viszont ha siet és durva akkor nagyon fájhat
2009. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!