Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell leszólni, ha...

Miért kell leszólni, ha valaki 15 évesen már nem szűz?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én szűz vagyok még 16 évesen és egyelőre az is maradok. De pl. a nővérem 15 évesen vesztette el és nem bánta meg, sokáig együtt volt még a sráccal. Most 27 éves és a vőlegényével nem rég született kisbabájuk. Csak azt kérdezem, mért olyan nehéz elhinni, hogy valaki 15 évesen már elég érett (mind lelkileg, mind testileg), és már eléggé megbízik a barátjában ahhoz, hogy lefeküdjenek?
2013. júl. 26. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Irigyek
2013. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek már csak ilyenek, szeretnek más dolgával foglalkozni.
2013. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy valamit tanulj meg: Ha nő vagy, kvára mindegy mit csinálsz a szexuális életeddel, mindig meg fognak szólni. Szóval ennyi erővel akár le is lehet szrni, ki mit gondol :)
2013. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért szólják le, mert 1. irigyek. 2. mert van élettapasztalatuk. A nagy többség nem érett 15 évesen a szexre, hidd el. Én 14 voltam mikor elveszettem a szüzességem (jó rég volt már) és egyáltalán nem voltam érett, főleg lelkileg. Tehát ha most valaki elém állna, 15 évesen és azt kérdezné, lefeküdjön-e a barátjával, azt mondanám: ne. Mert magamból indulok ki. Nem szólnám le, hiszen én is megtettem, csak éppen túl korán.
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 15 voltam mikor elvesztettem, nem bántam meg. másfél évig voltam a sráccal együtt, neki is én voltam az első :)

most vagyok 17 szerintem ez nagyon nem korhoz kötött, ha valaki érett hozzá lelkileg meg testileg és tudja, hogy mik lehetnek a következményei és VÉDEKEZNEK, akkor nincs vele semmi baj

2013. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert 15 évesen még taknyos gyerek. Függetlenül attól, hogy megbánta vagy sem.
2013. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert 15 éves gyerek még nem érett sem lelkileg sem testileg a szexre,sok 16 éves sem,és nem irigy vagyok,miért irigykednék,ha nem is bánja meg akkor is elsiette és erre rájön hacsak nem lesz több negatív következménye
2013. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és te, kedves kérdező, mi alapján tudod eldönteni, hogy 16 évesen elég érett vagy, mikor még az életed nagy része előtted van, és nem tudod, hogy jelenleg hol tartasz abban a bizonyos érési folyamatban? (24 éves lány)
2013. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!