Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan fél éve együtt járok a...

Lassan fél éve együtt járok a barátommal, szeretnék már vele lefeküdni. Vélemény?

Figyelt kérdés

eléggé félek hogy fájni fog, nem jól tűröm a fájdalmat de azért már itt lenne az ideje érzem.

márciusban leszek 18 éves. nagyon szeretném, de én olyan vagyok ha valami elsőre rossz akkor azt utána már nem is akarom csinálni és nem adok úgymond esélyt a dolognak



2013. júl. 25. 23:21
 1/8 anonim válasza:
Ha tényleg akarod, és nem csak a nyaggatása miatt döntöttél így, akkor egy hosszú előjátékkal nem fog nagyon fájni.
2013. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nyaggatott én szeretném, viszont különösen kényes fajta vagyok még az ujjazás is fájt
2013. júl. 25. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, másodjára, harmadjára nem fog fájni. sőt lehet már az első sem.
2013. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is eléggé fájt az első, de aztán másodjára jobb volt. Később már el sem tudtam képzelni vele szex nélkül.
2013. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a második alkalom, vagy a második "nyomás"?
2013. júl. 25. 23:33
 6/8 anonim válasza:
0%
Hát ha ettől félsz inkább ne szexelj... "Lehet, hogy a második már nemfog fájni." Ezen mi nem egyértelmű? Második "nyomás"... Úr Isten -.-
2013. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mindenki fél egy szinten az első előtt - szerintem

:)

ha csak belekötni tudsz a fogalmazásmódomba, inkább ne is írj választ

2013. júl. 25. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A szűzhártya átszakítása jár fájdalommal, és általában vérzéssel. Utána már kellemesebb, de az első szex sosem az igazi, így ne várj sokat tőle. Amúgy is ügyetlenek lesztek, de később belejöttök, és ha a párod jól csinálja az elkövetkező együttlétek rohadt jók lesznek!:)
2013. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!