Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl koroai lenne elveszteni...

Túl koroai lenne elveszteni ennyi idősen a szüzességemet?

Figyelt kérdés
15 évesen elveszteni a szüzességemet úgy hogy a barátommal 1 éve együtt vagyunk ? :/ :o

2013. júl. 22. 23:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
én azt mondom ha szereted akkor nem korai de 16 évesen pont jó lenne én is 15 vagyok sok osztálytársam már nem szűz xD
2013. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért korai, mert megkérdezted, tehát bizonytalan vagy. Addig ne legyen köztetek semmi, amíg a bizonytalanság legkisebb szikrája is benned van!!!
2013. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem a mi dolgunk ezt eldönteni. De ha a kis fejedben még nincs meg kristálytisztán a döntés, akkor én azt javaslom még várj vele.

Ja, és csekély az esélye, hogy "örökre" együtt lesztek.

2013. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
minek akarsz lefeküdni vele 15évesen? utánna meg majd jön a kérdés h "lehetek terhes ha ez meg az volt.."
2013. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Korai igen, ezt te is tudod, mivel akkor nem tetted volna fel a kérdést, 100%ban bizonytalan vagy. Várj még 1-2 évet ezzel.


"De már úgy vagyunk vele., nem szoktunk veszekedni örökre együtt leszünk"


hahaha, ezen jót nevettem. Ha örökre együtt lesztek, akkor hova sietni? Ráértek még a dugással... mivel úgy is örökre együtt lesztek...


hahaha.

2013. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Háát én azt ajánlom, hogy inkább 18 év felett veszítsd el, mert onanntól számít egy ember felnőttnek... és a szüzesség elveztésére nem biztos, hogy készen állsz 18 év alatt, megmondom, elég fájdalmas :/
2013. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de pont ugy mondjátok mint a kis gyerekek 15 éven korai nagyon majd ha elmultál 18 és veleleszel talán akor feködjetekle!
2013. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!