Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3 hónap után már belefér a...

3 hónap után már belefér a szex úgy, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három hónapja vagyunk együtt a barátommal. Tizenhét éves vagyok és szűz (nem a kinézetem vagy a stílusom miatt). Nagyon nehezen indult be a kapcsolatunk, én egy egyéves romokba dőlt kapcsolatból, ő egy elzűlött lecsúszott...társaságból menekült hozzám. Talán furcsa körülmények, de egymásra találtunk. Nagyon szeretem de félek. Nem tudom, hogy stabil-e már az állapota, de úgyérzem, hogy bízhatok benne, és megbecsül, mert kirángattam onnan, ahonnan egyedül nem lehet visszajönni.

Odaadjam magam neki?


2013. júl. 21. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen döntést ne az itteni válaszok alapján hozz meg.Ha te úgy érzed készen vagy rá és vele, akkor hajrá.De ezt egyedül te fogod tudni megítélni, mikor jött el az idő, senki más.
2013. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,amúgy is hamarosan felnőtt nő leszel.Ha szereted és Ő is téged akkor mehet a dolog.
2013. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként hol tartotok?

Láttátok már egymást meztelenül?

Próbálkoztatok már valamivel? Simogatás, egymás kielégítése kézzel...


először alán jobb lenne ezekkel kísérletezni.

Szerintem a többivel még várjál legalább 1 hónapot.

2013. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hehe akkor előzőnek 1 év után sem adtad, ennek meg 3 hónap? :D hogy is van ez? :D
2013. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne siesd el a dollgot. 3 hónap? Az még semmi, annyi idő nem elég ahozz, hogy kiismerj valakit. Én 1 évet mondok, mármint annyi idő alatt meg lehet úgy igazán ismerni. Szerintem lassan kell megközeliteni ezt a dollgot, mármint azért jó volna ha először is megismernétek egymást testét (petting), nem jó csak ugy ni beleugrálni az ilyesmibe. Ha azt akarjátok, hogy jó legyen akkor kell a felkészités ami persze abból amit felsoroltam. Tapasztalat


21F

2013. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!