Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adott egy ronda fiú. Melyik...

Adott egy ronda fiú. Melyik éri meg jobban? Egy biztos szex 15 ezerért egy prostival, vagy egy diszkós itatás több ezer ft-ért, plusz dumcsizás egy szép ribivel, de lehet hoppon maradsz?

Figyelt kérdés
Tehát ha megkapod a pénzedért a szexet, vagy lemész buliba és nagy nehezen a ronda arcoddal (sokan vagyunk így)sikerül a csajt arra bírni, hogy igyon (másként nem állna kötélnek soha sem)és táncoljon veled. A végén lehet meg csak kapsz egy csókot, semmi többet és lelép. Melyik éri meg jobban? A biztos szex, vagy a bizonytalan, ,,cserkelős" vadászat?
2013. júl. 19. 08:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a bárban nem csak itatni kell, oda egy kisugárzás, megjelenés és duma is kell, csak hogy eljuss az iváaszatig. És még az sem garantálja, hogy a részeg lány éppen rád mászik és nem egy másikra aki látja, hogy a lányt leitattad és szépen kitúr téged, a lány meg engedi.

Még egy gyakorlottabbnak sem jön össze mindig az itatós.


És gondolj bele ha összejön:

Felviszel valahova egy holtrészeg csajt. Lehet aludni fog egész szex alatt, neked baromi lelkiismeret furdalásod lesz, másnap ha együtt keltek számíthatsz egy adag sírásra és hogy téged az utolsó szemétládának fog betitulálni.


A prosti legalább úgy tesz, mintha élvezné és mintha te lennél a legjobb. És mosolyogni fog egész idő alatt.

2013. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Régóta vagyok egyedül, gondoltam már rá én is,de a lelkiismeretem nem engedi.

Ha prostival kezdenék,onnantól magamat is annak tartanám , hiszen ez nem egyoldalú dolog. Aki ilyet tesz,az saját magát is minősíti.


A leitatós dolog pedig olyan,hogy szintén nem tartom jó dolognak. Persze más,ha éppen úgy jön ki a lépés,hogy már össze vagytok melegedve,de aztán kicsit többet isztok és nagyobb a hajlandóság.

2013. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én ebben a dologba, hogy ,,majd lesz neked is párod" nem hiszek 26 éves fejjel, közel a 27 hez. Rengeteg 30 feletti magányos pasi ismerősöm van és látok is rajtuk kívül temérdek sok ilyen magányos pasit.
2013. júl. 19. 09:35
 14/21 anonim ***** válasza:
ne kergess délibábokat és garantáltam lesz sikered
2013. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én tegnap láttam egy 130 kilós csávót, egy vékony 50 kg körüli jó csajjal. Nem hinném, hogy gazdag csávó lett volna, mert egyáltalán nem néztem ki belőle. Nem igazán értem, hogy miért a külsőtök miatt vagytok kiakadva mikor egy normális nőnél a jellem százszorta jobban számít, és sajna ezért nincs még nőm, mert egy kicsit csiszolnom kell még a jellememen, pedig a kinézetemet többen dicsérték már.
2013. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ki kell törnöd ebből a szituációból amibe vagy, vagy sose lesz senkid!

Át kell állnod pozitív gondolkodásra, ezzel a kisugárzásod is jobb lesz. Sosem késő változni még 26 évesen se.

Fejlesztened kell önmagad, minden agyban dől el!

Ha elakarsz menni egy prostihoz mert szerinted ez ad neked egy löketet akkor tedd azt, de ne csináld azt, hogy utána már csak azokhoz jársz mert azt hiszed nincs semmi más lehetőséged..

Hidj magadba, hiszen ha te nem hiszel magadban más miért tenné?

Sok szerencsét!

2013. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz semmitmondó maszlag. Olyan, h kisugárzás, nem létezik, pontosabban a lányok szóhasználatában egyenlő a külső megjelenéssel. Ha csúnya vagy, akkor pedig hiába hiszel magadban, más ugyanúgy nem fog.
2013. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-es ez nem így van, mivel én tapasztalatból írok. Átéltem már ezt.

Pont te meg a hasonló ilyen tipusú emberek az oka, hogy ennyi ilyen ember van aki kétségbe van esve..

Ha nem tudsz semmi jót írni akkor inkább tartanád meg magadnak a véleményed..

2013. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pontosabban mit éltél át? Mert az írásodból semmi nem derül ki.
2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Rondának tartottam magam, úgy éreztem nincs esélyem csajoknál, teljesen negatív voltam, csak a prostikban láttam reményt, stb stb..

És mióta megváltoztattam gondolkodásmódomat több csajjal is összejöttem.

És alapjába véve is jobban érzem magam, nem csak a csajok miatt hanem általánosságban jobb a közérzetem.

2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!