Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Más lány is ilyen jól fogadja...

Más lány is ilyen jól fogadja ha a barátja szűz?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és hát szóba kerültek a párkapcsolatok. Mondtam hogy nekem még nem volt, ebből következik hogy nem is voltam még lánnyal. Szerencsére nem akadt ki hanem jobban kezdtem érdekelni, piszkálta a fantáziáját hogy milyen lehet egy totál kezdő fiúval.
2013. júl. 18. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna egyáltalán
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem hogy mindketten elmúltunk már 20 évesek.
2013. júl. 18. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszinte vagy és az már tiszteletreméltó! :) Egyàltalàn nem zavarna, sőt!
2013. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések annyira feleslegesek! Ha mindenkit zavarna a párja szüzessége akkor ezen a világon mindenki szűz lenne!
2013. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem zavaró,ezért sem értem a sok rinyáló pasit akik a nőket és a szűzeségüket hibáztatják minden gondjukért
2013. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is értem:D Ezen mért kéne kiakadni, ez teljesen pozitív dolog.
2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... én már lassan 20 vagyok, abszolút huszonévessel tudnám elképzelni egy párkapcsolatomat.

Ha nekem ezt így megmondaná, hogy ő még szűz, kicsit elgondolkodnék a vele való dolgon... sőt, nem is kicsit, hanem nagyon.

Vannak persze olyan fiúk, akik szerelemből akarják elveszteni, ez megint más tészta.

Viszont még én is szűz vagyok, így nekem jobban jönne egy tapasztaltabb srác... de ez csak az én véleményem.

2013. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szűz és a nem szűz nők is lenézik a szűz pasikat. Ennyi.
2013. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Januárban ismerkedtem meg és jöttem össze a mostani párommal, én 19 éves vagyok ő pedig 20. Nekem előtte volt egy 3 éves kapcsolatom, így hát én már nem voltam szűz, ő viszont őszintén elmondta nekem, hogy nem volt még barátnője és így nővel sem volt korábban. Bevallom őszintén meglepett, mert nagyon jó kiállású, helyes és udvarias férfi, de nagyon örültem, hogy elmondta. Természetesen a meglepettségen kívül örültem a dolognak, mert ez azt jelentette, hogy én leszek neki az első :) Minden tökéletes volt az első alkalommal, igaz, láttam rajta, hogy nagyon izgul, de olyankor mondtam neki, hogy semmi baj, nem kell izgulnia és hát csodálatos volt. Azóta már nagyon belejött.
2013. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!