Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexelnétek egy 24 éves szűz...

Szexelnétek egy 24 éves szűz csajjal? Nem undorodnátok tőle hogy ügyetlen, beteges hogy szűz még stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
azért hordtuk le mert csak kihasználja őket
2013. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Inkább aranyos ha ügyetlen :) betegest nem is értem hogy miért mondod. Az pedig hogy még szűz vagy, igazi kincs. Örülj hogy kidobott a srác, legalább még időben megtudtad milyen... nem is szeretet igazán. Jobbat érdemelsz, ő pedig majd értékelni fogja ha neki adod a szüzességed, mert értékelni fogja :)

23/F

2013. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
én is a kérdező cipőjében járok. van pasim, de nem merem megmondani neki, mert ő azt hiszi, hogy nem vagyok az. nem, nem én mondtam neki, hogy már nem vagyok szűz, egyszerűen 24 évesen nőből nem nézné ki.
2013. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
a pi**csa az pi--csa a lényeg ha jó a nő nem számítanak ilyen apróságok degerenált vagy...
2013. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, 2 évvel fiatalabb, egyáltalán nem taszítana, sőt. Aki meg ezért ítél el az bunkó és csak egy szexpartner kellett volna neki nem kapcsolat.
2013. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy szűz... #2 voltam.
2013. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Miért lenne undorító? Netántalán a vérre gondolsz, ami esetleg picit kifolyhat, de az se feltétlenül?

Akinek az ilyen akadályt jelent az NE éljen nemi életet.


Egyébként meg örülj is neki, hogy így történt, mert azok a pasik, akik így gondolkodnak azokkal semmilyen jövőd nem lehetett volna.

Ilyenek egyébként sajna tényleg vannak, de valahogy ki kell kerülni az ilyen pasikat...sajna fogyatékosok, biztos nem tehetnek róla csakhát csökött kis agyuktól csupán ennyire telt :/

2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
én le
2013. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Persze h szexelnék! voltam már szűz lánnyal és szeretem ha valakinél én vagyok az első, persze ehhez türelem és figyelmesség is kell. 28F
2014. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Haha, már 25 éves. Amúgy persze, ez nem egy betegség.
2014. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!