Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 14 éves lány azt...

Ha egy 14 éves lány azt mondja, hogy a pasiai akik eddig voltak nekik ott alutt nála, akkor szűz lehet még?

Figyelt kérdés
normális válaszokat

2013. júl. 15. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis eséllyel.

De azért eleve az is gáz, hogy pasik. Az meg h ott aludtak.o.O

Grt a szülőknek.

Timike 17, 1 gyerekes anyuka.

2013. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerintem :s
2013. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 éves lány pasijai, meg ottalvás, jesszus... azért én egy picit sajnálom az ilyen kislányokat... hát figyi, valószínű, hogy nem az. :(
2013. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ellne hidd már!:D csak megakar etetni vele:) ilyenek a 14évesek
2013. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem minden esetben kell az ott alvás alatt baszásra számítani..! Mikor 14 voltam megesett Télen, hogy nem jött a busz és a barátom nem tudott mivel hazamenni, mert hatalmas hófúvás volt. Ezért ott aludt nálunk. Ő az én szobámban én pedig kint a kanapén.. Reggel pedig én ébresztetem őt..:) És semmi nem történt..:)
2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már több pasi is ott aludt nála, akkor szerintem elképzelhető, hogy nem szűz.

De viszont sok mai 14 éves lányból azt is ki lehet nézni, hogy az ilyen dolgokkal csak felvágnak...szóval szerintem egyszerűbb, ha finoman megkérdezed tőle. Persze csak ha olyan kapcsolatban vagytok, hogy nem találja sértőnek a kérdést.

2013. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!