Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom hogy megvan-e...

Honnan tudom hogy megvan-e meg a szuzhartyam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 19:42
 1/9 anonim válasza:
34%
ha dugtál már akkor nincs meg ha nem akkor megvan
2008. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg nem fekudtem le senkivel de volt mar hogy megujjaztak meg hogy feldugtam mar valamit.
2008. jún. 24. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tükörben nézd meg.Ha már nem vagy szűz akár több ujjadat is fel tudod nyomni persze ha nedves vagy és nem okoz fájdalmat viszonlyag erőltetés nélkül becsusszan kellő nedvesség esetén.Amúgy érzel egy kis akadályt.HA már nem vagy szűz a szűzhártya maradványa látszik , kis izomcsomók egy nagy körben.Ha szűz vagy ez még összefüggőb elhatárolt felületet alkot, kisebb lyukkal biztosítva ezzel a menstruációs vér eltávozásását.De ha elmész nőgyógyászhoz még pontosabb választ ad.Mikor elveszted a szüzességet a fiú is egy akadályt érez, márha valóban megvan a hártya.
2008. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Fontos ez...?

De tényleg.

Ezer ilyen kérdés van.

Minek?

Nem kapsz levegőt nélküle??

2008. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne bánts a kérdezőt.A második hozzászóló vagyok-Ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj, mert csak rontod itt a levegőt.A kérdező magánügye miért fontos neki a szűzhártya léte.
2008. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kellett lepontozni...2.válaszadó vagyok.Inkább azt kellene aki bántja a kérdezőt.Intelligencia kérdése.
2008. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És a felhasználók számára is hasznos a válasz.Mivel az válaszoljon csak egy kérdezőnek, aki tudja a választ és segíteni akar.Nem bunkózni, hogy ezer ilyen kérdés van...
2008. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 kérdést kamunak tartasz, ne cseszegessed a kérdésfeltevőt. Mutasd meg, hogy intelligens vagy, és lépj tovább, mert lehet, hogy csak látszatra kamu. Ha valóban az, akkor fájjon miatta a kérdező feje !

Azt, hogy megvan-e a szűzhártyád, csak 1 tapasztalt barátnő, vagy a nőgyógyász doki tudja 100%-ra megmondani.

2008. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy műbrokit feltoltál magadnak, akkor már nem, ujjazás max meggyengíti, kivéve ha nagyon durván, mondjuk csuklóig tolták be. Amúgy meg benyúlsz és lehet érezni.
2008. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!