Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek hány évesen és hogyan...

Nektek hány évesen és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Ki hány évesen vesztette el a szüzességét illetve hol/hogyan történt ez és megbántátok,hogy akkor megtettétek ?
2013. júl. 7. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18 évesen, a pasinál, és kicsit megbántam, hogy azzal a valakivel történt meg, de nem filózok rajta. Elmúlt és ennyi.
2013. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 belbolyhocska ***** válasza:
A suli tornatermében.. évet nem írok inkább :/ de megbántam.. az első után 2 évig semmi nem volt, annyira rossz volt :S
2013. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
16 jelenlegi pasi ágyában unalmas volt az első,de neki úgy csillogtak a szemei:DD azóta már elég jó nemsokára 18 vagyok
2013. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mióta voltatok együtt?
2013. júl. 7. 12:44
 5/12 anonim válasza:

13 évesen koncerten 17 volt a lány nagyon megbántam,hogy nem vártam vele még mert sokkal izgalmasabb lenne az első alkalom . Az a baj hogy ugye ezt a törvény büntetné eredetileg.

Nemértem, hogy a mai lányok miért kúrajták szét magukat 12-13 évesen...

2013. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
13 évesen a fiúnál.Nagyon jó volt csak az a baj hogy az után nagyon hiányzott 2 évig mostmár nem hiányzik mert van más.Ja és nem bántam meg :)
2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19 voltam, a volt barátomnál voltam, ráadásul a földön egy matracon, mert tönkrement az ágya. Naiv voltam, nem vettem észre, hogy állandóan csak sürgetett, más dolgok sem működtek a kapcsolatunkban, azt hittem majd ez megoldja. Nem is volt jó, nem is élveztem, szóval nagyon megbántam.
2013. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 évesen vesztettem el a barátoméknál, és egyáltalán nem bántam meg, sőt. Igaz, akkor még csak 2 hónapja voltunk együtt, de a kapcsolatunk azóta is tart.

L

2013. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 EpR13 válasza:
szia. én 15 múltam, és életem nagy szerelmével. bénáztunk egy kicsit, de mivel nem tudta hogy szűz vagyok, ezért mindent bele adtam:)nagyon nagyon szerettük egymást és 1,5 évig voltunk együtt.csak szakítás után mondtam el neki, hogy ő vette el a szüzességem. A mai napig szeretjük egymást, bár nem beszélünk / találkozunk. az első szerelmét az ember soha nem felejti el.:)
2013. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
16 voltam,és nagyo szerelmes... Ma már picit bánom, a dolgot,de csak azért mert csalódtam a pasiban (nem szex téren).
2013. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!