Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok! Ezt a lányok...

Szűz vagyok! Ezt a lányok többsége értékeli vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha már egy lány feltette ezt a kérdést, akkor gondoltam, hogy én is felteszem..:) Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről :D
2013. júl. 4. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van aki értékeli. Én például kicsit kiábrándulnék ha rájönnék hogy én már a 20. vagyok neki. Szóval akkor már inkább legyen szűz.De ha már 24 elmúlt lehet hogy furcsálnám a dolgot.
2013. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát... Nálam ez nem számítana semmit... Ha normális, meg szeret, akkor nem érdekes, hogy szűz-e még... De én azért speciel örülnék, ha szűz sráccal hozna össze a jóisten... Ha sikerülne, de hát 14 éves fejjel ez még számomra nagyon sokára lesz meg, mert még nem vagyok abban a korban. ÉS TUDOM EGY +18-AS DE A KÉRDEZŐ IS CSAK 16!!!!!
2013. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 viktor123456 ***** válasza:
Nem értékelik, mert ez nem egy érték. Ez azt jelenti, hogy nem tudsz rendesen dugni.:)
2013. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
16 évesen még ráérek :D ( Ez nem azt jelenti, hogy nem fogok jól dugni...:) )
2013. júl. 4. 10:16
 15/19 anonim ***** válasza:
A barátom 19 évesen szűz volt, mielőtt lefeküdtünk, én örültem ennek. :D
2013. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A noi es ferfi szuzesseg eltero. A ferfi bedughatja barkibe max egy "Jeeee de erdeke s es jo" pillanatot el meg. Vagy tan szegyenkezik amiert kezdo. Na de a lany... Az mar bizalmi kerdes. Mert a lanynak elszakad a hartyaja, teherbe eshet, ha balaki lefektet egy fiatal lanyt az szamara szegyenteljes is lehet ha a srac el kezd vele hivalkodni.
2013. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 whoviangirl válasza:
én személy szerint értékelném, mert persze jó az, ha a lány első alkalmánál tapasztalt fiúval van, de szerintem az különlegessé teszi az elsőt, ha mindkét fél részéről az. együtt lehet próbálkozni stb. :) 15/l
2013. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha kiállsz az ajtód elé, és elkiáltod magad, hogy még szűz vagy, akkor:

1) Ha fiú vagy, holnapra teli lesz a postaládád ilyen fajta levelekkel: Kis gané, nyomi gyerek, b u z i gyerek, stb.

2) Ha lány vagy, holnapra teli lesz a postaládád ilyen fajta levelekkel: A nevem XY, n éves fiú vagyok. A kinézetemet a mellékelt képen láthatod. Ha akarod, szívesen elveszem a szűzességed.

2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyugi én is szűz vagyok még 26 évesen, szóval te 16 évesen még bőven ráérsz. A Te korodban még rengeteg a szűz lány is. (Sajnos nekem viszont ilyen már úgy sem jut, úgyhogy ha egyszer eljutok odáig, hogy lefekszek egy nővel (ami a külsőm miatt szinte kizárt), akkor is max. kiröhögi az ügyetlenségemet, és azonnal szakít velem)
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!