Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit fog szólni ahoz ha nem...

Mit fog szólni ahoz ha nem fogok vérezni és nem fog talán annyira fájni és viszonylag könnyen bejut talán?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még szűz .. de én szűzhártya nélkül születtem viszont rendszeresen masztizok egy 2 centiméter vastag és 9 cm hosszú fésűnyéllel így valószínű hogy fájni sem fog annyira... de nagyon ciki lesz mindezt bevallani ... egyáltalán észre fogja venni? és egyből arra fog gondolni hogy nem vagyok szűz???? barátom 18 /F és már nem szűz

2013. júl. 3. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

azért a barátod pénisze jó esetben nemcsak akkora lesz mint egy fésűnyél. XD

legalábbis reméld. :D


észre fogja venni. meg ne arra koncetrálj, ohgy eltitkold a szüzességed, inkább világosídtsd fel hogy azvagy, és ne durvuljon az elején meg ilyenek....

2013. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a cikibb! Ha azt hiszi, hogy nem vagy szűz, vagy ha megmondod neki az igazságot, hogy egy fésűnyéllel szoktál masztizni.
2013. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azért a farok kicsit nagyobb, mint a fésűnyél
2013. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy szűzhártya nélkül születtél, de csak akkor amikor már oda értek:) a többit szerintem ne:)
2013. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és nem fogja azt gondolni hogy ezzel próbálom palástolni az ártatlanságom? vagyis hogy már nemvagyok szűz és nem akarom elmondani?
2013. júl. 3. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:
nemfogja. nem minden lány vérzik amugy sem.
2013. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha ő ezt nemnagyon tudja..? igazság szerint nagyon régimódi fiú :s
2013. júl. 3. 11:44
 8/10 anonim válasza:

Nem minden lany vérzik és van akinek nem is fáj.

Van ellenkezője is van akinek nagyon fáj és nagyon vérzik (akár kórházba is kerülhet miatta) de a kórház az nagyon nagyon ritka.

Van akinek olyan vastag hogy orvosnak meg kell gyengíteni.

Minden lány más. Attól hogy régi módi még tisztában lehet ezekkel a dolgokkal.

2013. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lári-fári..ne mondj semmit! a felesleges dumából születik a sok probléma.Egy 18/f még nem olyan tapasztalt, pláne, hogy nem azzal fog foglalkozni, mi szakad, mi nem...nyugi, semmi para...


hagyd, minden menjen a maga útján..ha nem vérzel, akkor nem..ennyi!


csak lazán.hidd el, vak fog vezetni világtalant.

2013. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még valamit..mi az, hogy régimódi? szerintem lövése sincs, mit kell egy Nővel igazából kezdeni...rádmászik, élvez, és megkérdi jó volt-e? de a választ már nem hallja, mert elaludt...
2013. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!