Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a szex kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szex kell a fiúknak? Vagy csak én fogom ki mindig őket? Nem vagyok egy könnyen kapható viszonylag okosnak számítok. L/15.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak is. 19F
2010. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ühm... Szóval több sráccal van már tapasztalatod 15 évesen, és mindnek csak a szex miatt kellettél. Zsír, nincs ezzel semmi baj, de ha ezek után még azt gondolod, hogy nem vagy könnyen kapható, akkor inkább ne gondold úgy, hogy okos vagy, mert nagyon nem. :)


Amúgy meg nyugi. Olyan pasit, akinek a szex nem kell nem fox találni, vagy ha igen, menekülj. Mind meg akar majd dugni. Ennyi idősen meg NAGYON meg akar dugni. Az más kérdés, hogy azt kéne megtalálni, aki nem csak megdugni akar.

2010. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert addig beszéled be ezt magadnak,míg minden egyes közeledésnél azt fogod hinni,hogy ez és ez a fiú csak sexet akar,ez van változztass!
2010. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van. Szóval nem nehéz őket kifogni.

17F

2010. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan leszűrted hogy csak arra mennek,vagy csak a közeledésekből beszélted be magadnak ezt?
2010. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

"viszonylag okos számítok." beszarok iylen szöveget xD


keresztbekúrnak 6an...tényleg sok eszed van h egyem a lelkedet :D

2010. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
okosnak*
2010. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a lányok is ezt akarják ,mert amúgy minden nő szüzen halna meg!!
2010. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy ők fognak ki engem, vagy hogy is mondjam.Amikor megismerek egy fiút és nem ismer hogy nem vagyok egy könnyenkapható, rögtön a szex a téma, az ő részéről. Nem jövök össze velük, ejtem őket. Okosnak azért nevezném magam, mert nem baszatom agyon magam senkivel sem. Nem tudom hogy ezt honnan szedtétek. Engem csak az érdekelne hogy ezzel mindenki így van( a kis cafkákon kívül) . Fiúk miért csináljátok ezt?
2010. febr. 8. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem csak az kell, mindig megadtam mindent, de a lányok általában csak játszadoztak velem eddig..voltak ezek az "örökké veled akarok lenni" "nálad jobb nincs" kijelentések azt mindegyik lelépett mással:) ennyit arról hogy a fiúk kegyetlenek....hidd el, sok normális van, csak a lányoknak általában nem az ilyen magunkfajta kell...
2010. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!