Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szüz vagyok és és...

Ha még szüz vagyok és és szeretkezek a barátommal és védekezünk ugye nemlehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem lennél szűz és védekeznétek, akkor se lehetnél terhes jobb esetben :D
2009. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szűzesség nem befolyásolja a teherbe esést. Ezt józan ésszel és egy minimális biológia tudással magától is tudja az ember.

Ha rendesen védekezel, nem leszel terhes. Ennyi.

2009. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké:) köszönöm:)
2009. okt. 15. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne szeretkezzetek.
2009. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
h éves vagy?
2009. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az attol függ h h védekeztek. ha a pasi csak kiveszi mielott elelvez, akkor lehetsz. ha gumival, vagy tabit szedsz, kisebb az esélye. de mi a kérdés? mi köze ennek a szüzességedhez? az első utan mar ugyse vagy szűz. vagy nem vagom h mi a szituacio :))
2009. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szüzességtől egyáltalán nem függ, az csak drámákban van, hogy ha valaki szűz, akkor rögtön az elsőtől terhes lesz.

Védekezés: rossz hírem van, 100%-os védelem nem létezik, legfeljebb ha eltávolítják a reproduktív szerveidet. Az óvszer, meg a fogamzásgátló elég nagy eséllyel megvéd, tehát görcsölni nem kell, de azért tudj róla, hogy van esély ennek ellenére is. (Egy barátom fogamzásgátló és óvszer ellenére jött össze a szüleinek. Képzelheted, hogy néztek amikor kiderült, de azért én örülök, hogy sikerült megszületnie :D )

2009. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de........... lőjj tarkón
2009. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!