Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kell csinálni szex után?

Mit kell csinálni szex után?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl. amikor a végén a szerelmes pár ''elmegy'' akkor minden ráfolyik a lepedőre takaróra és abban fetrengenek egész éjszaka vagy hogy? :D 16 L
2013. jún. 23. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha az első lesz akkor utána nem ártana lezuhanyoznotok,mert ugye Te valószínűleg vérezni fogsz,közben meg tegyetek törölközőt alátok.Inkább akkor csináljátok,ha egyedül vagytok otthon.
2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 23. 21:23
 13/15 anonim válasza:
az első akkor lessz vér,sikoly,sok duma.tuti lebuktok
2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor nekem meg az akkori bnőnmek volt az első, akkor anyu elment itthonról, pedig egy szóval se említettem neki h lesz vmi de tudta :/ szal simán le lehetett zavarni nyugodtan nem kellett afggódni h ránknyitnak vagy valami.
2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nyugi, nem föltétlen lesz vér, s ilyesmik, ha lazák, felszabadultak, nyitottak, kíváncsiak lesztek. Az én barátnőm sem vérzett. Általában a fiuk igyekeznek siettetni, a lányok meg nincsenek még "ott".


Utána? Még egy menet! :p

Vigyél klotyópapírt, pzs-t, ilyesmit, de gondolom gumi lesz, akkor nincs gond. Cirógassátok utána egymást, kész, no para. Meglátod vagány lesz ;)

2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!