Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex? Hogy legyen?

Első szex? Hogy legyen?

Figyelt kérdés

Én még nem voltam fiúval, de a

barátom már nem szűz. Mit

csináljak, hogy ő is jól érezze magát

de saját magam is "biztonságban"

tudjam? Szeretném ha jól érezné

magát velem :) Minden tanácsot

szívesen fogadok.



2013. jún. 20. 21:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát, az első nem mindig kellemes. Mindenképp védekezzetek, készüljetek fel mindketten. Mivel ő tapasztaltabb, kérd meg, hogy segítsen, pl ellazulni, irányítson ő. Ha szeret, odafigyel rád. Lehet fájni fog, vérezni, de mond meg neki ha fáj, lassabban csinálja stb. Nekem nagyon fájt, nem tudtam ellazulni, de kellemes élményként maradt meg, mert alapból a hangulat miatt, az, hogy ketten együtt vagyunk, nagyszerelem ilyenek: )
2013. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Am előző vagyok és az ütemversre nem jön ki a vége.
2013. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. még a verselemzőknek is :)
2013. jún. 20. 23:21
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia :))

Először is : Fontos, hogy ellazulj, és hogy kellőképp fel legyél izgulva.

Pettingeltetek már? Szerintem előnyösebb azzal kezdeni, és csak fokozatosan haladni a szex felé, de ha már így döntöttetek, akkor most legyen hosszú az előjáték.

Izgasson kézzel/szájjal, legyél kellőképpen nedves, engedd el magad.

Lehet, hogy fájni fog, de akkor a barátod csinálja lassabban, pár perc után jobb esetben elmúlik. Ha nem fogod élvezni esetleg, ne aggódj, majd belejöttök. Nekem első 2-3 alkalom után volt már csak élvezetes, de akkor meg aztán... :DD Szóval relax :)

2013. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Remélem működni fog a dolog.:) De ha esetleg nem, akkor sem dől össze a világ. Szépen megnyugszom és a páromra bízom magam. :)
2013. jún. 21. 00:38
 16/23 anonim válasza:
Bérelj fel testőröket, ők megvédenek és biztonságban érezheted magad.A csávót kösd le kezit lábát oszt nem bánthat . Adjál neki sört és jól fogja érezni magát. Magadnak oldd meg
2013. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remek ötlet. Igazán megfontolandó! :D
2013. jún. 21. 06:56
 18/23 anonim ***** válasza:
Annyira hülyék vagytok basszus, meghalok a röhögéstől :D
2013. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon elemükben vannak a kedves válaszolók! :) Talán egy picit megsütötte a nap a kis buksikájukat :)
2013. jún. 21. 09:30
 20/23 anonim ***** válasza:
na hallode ez olyan b..szott egyszerű. megb..szod összeb..szod jólmegb..szod othagyod , és hiddel hogy ezlesz a legjobb amit tehetsz xĐĐĐĐ :D nah aztán b..szhatod a többit is:DD énis igyszoktam nyugi xĐĐĐĐ
2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!