Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy szűz vagyok 25 évesen?

Ciki hogy szűz vagyok 25 évesen?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom 1 évig tartott ekkor voltam 22 éves, a volt párom pedig 30. Szerettem volna lefeküdni vele de nem éreztem rá felkészülve magam.
2013. jún. 20. 03:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

erről némely ember ezt gondolja némely ember meg amazt, függetlenül attól hogy mit mondanak vagy írnak.

én nem játszom az agyamat: vannak saját elhatározásból idős szűzek meg kénytelen kelletle szüzek.utóbbiak azok akik nem jó külsejűek ami kellemetlen nekik(valszeg nem is tehetnek róla) de ott sem a "még nem tudott kivel dugni"-ra van kihegyezve a kellemetlensége, az csak járuléka a sorsának


nekem az nem fér a fejembe hogy milyen párkapcsolat az ahol nincs sex?ennyi erővel nekem 50-100 csajom van jelenleg mert annyival vagyok tök jó viszonyban.

ismerek egy szép lányt, ő is mindig beszélt az aktuális barátjáról nem győztem őket az évek során számolni oszt nemrég megtudtam hogy szűz mert egyik barát sem "ért célt".benne becsülöm mert ha a fiúkon múlott volna már rojtos lenne odalenn....nem értem viszont hogy miért kellett ribinek beállítania magát amikor viszont pont nem az

2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!