Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz lenne 14 évesen elveszteni?

Gáz lenne 14 évesen elveszteni?

Figyelt kérdés

5 hónapja tartó kapcsolat. Normélis váálaszt!

L/14. F/14



2013. jún. 18. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

rád tartozik PONT

most miért kérdezed meg te tőled függ mit akarsz

2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves sráccal sztem igen :/
2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
hát... sztem 14 évesen még korai. nem bírtok még várni egy kicsit? komolyan gondoljátok egymással, vagy csak túl akartok lenni rajta?
2013. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hány hónapja tart? Akkor is elítélendő!
2013. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem ráértek még :) Nem olyan jó az, ha ilyen hamar kiéled magad, vágyakozzatok még csak mind a ketten a szex iránt. Annál jobb lesz :)
2013. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Mi a probléma azzal, ha valaki 14 éves kor alatt nemi-életet él?


Semmi gond nem lenne, ha egy iszonyú kiforrott személyiség lenne, mindent tudna a szexualitásról, védekezésről, bla bla, de ez 14 évesen 99%, hogy nincs így! Ő persze azt gondolja magáról, hogy érett a dologra, vagy más esetben még nem is gondolja azt, viszont valami fuurcsa késztetés miatt (társadalmi nyomás), úgy érzi ettől lesz tetszetősebb ember....


Az a kis százalék meg csinálja nyugodtan.... sok boldogságot.


Egyébként szerintem ugyan így a legtöbb felnőtt ember, visszagondolva a gyerekkorára meg tudja állapítani hogy: igen, éretlen voltam akkor. És nem csak pár elfuserált későn érő antiszocra igaz ez. Ezért "szabad" erről véleményt alkotnia az idősebb korosztálynak, mert mindannyian átérzik hogy milyen gyerekek voltak anno. Ezt viszont a tinik nem érzik.

2013. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*a 14 éves kor alatt-ot hagyd ki, és vedd úgy, hogy neked szántam.
2013. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A mai gyerekek korán kezdik, de most ha mi itt azt mondjuk neked h.ne tedd akkor mem fogod? Aztán ha megteszed majd azt irod ki h.nem kehetek terhes? Én 14évesen csókolóztam először és 18 évesen vesztettem el a szüzességdmet és nem bántam meg. De ma már ciki 8.-ból elballagni szüzen? Tégy úgy ahogy neked jó, és védekezz ha már nem bírtok magatokkal.
2013. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szeritnem ez még túl kevés ideje tart. Először meg kéne ismernetek egymást, majd ebben a korban még max egymás testét egy minimális szinten. Nem gáz, ilyen nincs, hogy gáz, csak még nincs értelme. Még nem tudnátok igazán értékelni, magatokat sem ismeritek igazán. Később megbánhatod...
2013. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!