Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Autóban elveszteni? Kivel...

Autóban elveszteni? Kivel történt meg? Jó volt?

Figyelt kérdés
Milyen az autóban elveszteni? Pózok? Csajok,nem féltetek,hogy véletlenül véres lesz tőletek az ülés?

2013. jún. 18. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha a pacák csupasz térddel próbálkozik a gumiszőnyegen, vagy éppen a birodalmi smirgli állagú textilen, úgy kidörzsöli a térdét, hogy szado-aktusnak fog tűnni a végére. :D
2013. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Autóban elveszíteni? Fél Amerika arra büszke, hogy bizony az autó hátsó ülésén fogant.

..na jó, nekünk a zsiguli jutott, de volt hátsó ülés..kicsit kicsi, de a célnak megfelelt.Igazából a kispolszki volt a menő..abban a hátsó ülésen akciózni..huh..na az volt a nagy ügyességi próba.


Méghogy véres a hátsó ülés? ...aki sokadszorra vesztette el, annak már nem...

2013. jún. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én, márciusban, és jó volt, de engem előtte már ujjaztak meg, és nem volt szűzhártyám, és nem véreztem így, de amúgy magatok alá terítetek valamit hogy ne legyen semmise véres és jó lesz :)
2013. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!