Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdeményezzek a...

Hogyan kezdeményezzek a barátomnál egy szállodában?

Figyelt kérdés
El fogunk menni nyaralni,és remélem este nem fogunk unatkozni.Nem tudom,hogy kap-e az alkalmon,hogy csak ketten vagyunk és senki nem zavarhat meg,de én szeretnék kezdeményezni.Hogyan?Szeretném,ha leesne neki,hogy nem csak csókolózni akarok.18/L
2013. jún. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fog kezdeményezni, akkor tuti elhagyta a pucuját.
2013. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
Térdelj le és mondd hangosan: "Lehetne, hogy a farkad most azonnal beleadd a számba?"
2013. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
passz :)
2013. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csókolózás jó... kezdet. Aztán elkezdheted egyre intenzívebben csókolni, szépen haladni lefele, a nyakát, meg ameddig a póló engedi. Esetleg lent a póló alá nyúlni, és az alatt simogatni sem rossz jelzés, főleg, ha utána leveszed a pólóját. Ha bátrabb vagy, oda is nyúlhatsz neki, tudni fogja, hogy mit szeretnél.(:

Ha egyébként szoktatok pettingelni, akkor indítsd annak, és ha többet akarsz, egyszerűen éreztesd vele, hogy most nem szeretnél leállni.

Egyébként szerintem Ő fog kezdeményezni. Sok sikert, hajrá! (:

2013. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!