Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan szerezhetnék életet?

Hogyan szerezhetnék életet?

Figyelt kérdés

Mondják rám, hogy nincs életem, minek ülök egész nap a gép előtt. Valóban, mint egy agymosott csak ülök itt, netezek, egész napom elmegy.

Nagyon hiányzik egy nő az életemben, hiányzik, hogy nem éreztem még, milyen az érzése a puncinak, mellnek stb.

Valóban beszürkült az életem, elkezdenék csajozni, de nem tudom, a 0-ról ez hogyan lehetséges?

Mondják, hogy menjek ki, ne csak a gép előtt üljek. De ha egyszer függő lettem? Ráadásul hova menjek? Csak úgy az utcára?(mert azt már nem tudták megmondani, hova, ezért kérdezem)

19f



2013. jún. 13. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
egyszerü: kapcsold ki a wowot és járj el kocsmákba pubokba ilyesmi... menj el picit szorakozni és ne azon agyalj hogy tudnál egy Xedik paladint felhuzni...
2013. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

hogy szerezhetnél életet?

Érd el, hogy egy halálisten belédszeressen, és mentse meg az életed, ezáltal megkapod a halálisten hátralévő életét.

2013. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
kezdetnek kezd el lógni a haverokkal havercsajokkal a többi meg jön magától.
2013. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Célt nem szerezni kell, hanem kitűzni.

És lehet egyszerűbb lenne, ha nem nőt keresnél ,hanem a kitűzött célod felé haladnál... útközben meg jön a nő.

2013. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az a gáz, nem tudom hogyan kell szórakozni:( haverjaim nincsenek, főleg nem havercsajok.
2013. jún. 13. 17:15
 6/19 anonim válasza:

Ha akarsz, beszélgethetünk.

16/L

2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hovavalosi vagy töki? :D
2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
miért számít az? 4 fal az mindenütt 4 fal, én meg már napok óta ki se mozdultam
2013. jún. 13. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:
csak mert ha közelben vagy akkor tudtam volna segiteni de akkor mindegy... :) mindenkinek nehéz a kezdet de ha igy álsz másokhoz is akkor nem csodálom hogy bekockultál :)
2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hogy tudtál volna segíteni? pl?
2013. jún. 13. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!