Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampon tényleg elveheti a...

A tampon tényleg elveheti a szüzességet?

Figyelt kérdés
Sokan használják a környezetemben a tampont de valaki azt mondta hogy ki ne próbáljam mert elveszi a szüzességem... Melyik igaz? 14 L
2013. jún. 10. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

osztálytársnőmét elrepesztette

túl mélyre dugta a barom

2013. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A répa is elveszi
2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
ha f*szból van, igen
2013. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FannaL válasza:
túl mélyre?! a szűzhártya kb 5 cm.re van a bejárattól a szűzhártyán átmegy a tampon. Egyébként szűz vagyok és használok tampont. Ez attól is függ, hogy mennyit enged a szűzhártya, pl én kicsit várok vele mikor érzem, hogy a szűzhártyámnál van és utána lassan feltolom, nem olyan nagy ügy ez mint amilyet csinálnak belőle csak kellemetlen, de utána jobb mivel nem érzem azt, hogy egész nap egy tóban vagyok. 14/L
2013. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szüzesség egy fogalom, ezért a tampon nem fogja elvenni. Szűznek lenni annyit tesz, hogy nem dugta beléd még férfi a cerkáját.

A szűzhártyát átszakíthatja a tampon is, de egy elszakadt szűzhártyától még szűz maradsz.

2013. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez a szerencsétlen kérlek az egész ujjával bedugta xD
2013. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a szűzességedet csak egy farok tudja elvenni kislány
2013. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen a szűzhártya átszakadhat vagy sérülhet tőle. Ahogy meszturbációval is és sport közben is. Ettől csak biológiailag nem avgy szűz egyébként igen mivel nem volt még együttlét. Egyébként sok lány amig szűz nem is tudja feltenni a tampont pl én sem tudtam és ismerek pár lányt aki szintén igy volt. Van akinek simán megy valakinek addig nem amig szűz. 29/N
2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád átszakíthatja, de attól még szűz maradsz addig amíg egy fiú a kukacát nem dugja a puncidba.
2013. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!