Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a lanyok, akik vallas...

Azok a lanyok, akik vallas miatt szuzek?

Figyelt kérdés
Nem itelem el oket, nincs is miert, csak kivancsi vagyok, h. ok szoktak-e a szexre gondolni, esetleg maszturbalni, vagy ezeket elfojtjak magukban? En fiu vagyok, nalunk ez valszeg maskpp mukodik....
2013. jún. 10. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én többek között a vallás miatt vagyok még szűz. Kíváncsi vagyok, hogy a lányok hogyan vélekednek erről?
2013. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

öö hát megpróbálok valamit összehozni neked. szóval én nem vagyok vallásos, hanem hívő. nagyon szeretnék tiszta lenni, 1- Isten miatt, hogy közelebb lehessek hozzá, 2-mert nagyo szeretnék tiszta lenni. folyton gyötör a tudat, hogy nem vagyok tiszta

tehát nem azért maradok szűznek, hogy nehogy elkárhozzak, mert megbüntet az Isten blabla...

és sajnos elég gyakran megesik elég perverz dolgok jutnak eszembe, sőt az önkielégítésig fajul. igazából ezt nem lehet elfojtani, önerőből az ilyesmi nem megy. ez más tészta és más téma, úgyhogy nem untatlak vele.

de a lényeg, hogy nekünk is legalább ugyan olyan nehéz tud lenni, mint a pasiknak. de van olyan nő, akinek ez nem akkora nagy gond. nekem az.

a lényeg, hogy saját szabad akaratomból fakad, hogy tiszta akarok lenni, nem papok, emberek, stb. miatt.

2013. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó:

Hogy tiszta legyél, elég, hogy naponta fürdesz.

Attól még nyugodtan élhetsz nemi életet xD

2013. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze , hogy gondol az ember szexre és álmodik forró erotikus dolgokat ez ellen nem lehet mit tenni.:D
2013. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3as - neked az elég, nekem nem.
2013. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az már a te bajod....
2013. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát igen, de nem is neked szólt a kérdés.. :D
2013. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gerloczy válasza:
én nem vagyok vallásos, de a legjobb barátom azért szakított a barátnőével, mert bántotta az, hogy a lány házaságik nem fog nemi életet élni senkivel. ő ezt úgy fogta fel (mármint a fiú), hogy a lány nem azért nem szeretne vele lefeküdni, mert hívő hanem, mert írrtózik tőle. Azt gondolom, hogy a fiú úgy tartotta, hogy nem létezik olyan, hogy a lány kibírta volna nemi élet nélkül hacsak nem tatózkodk a fiútól.
2013. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az, hogy valaki vallási okokból szűz akar maradni házasságig, nem jelenti azt, hogy az önkielégítés vagy erotikus gondolatok tabuk. Nagyon kevés nő van, aki képes teljesen elfojtani magában mindenféle ilyen irányultságú vágyat az esküvő napjáig.
2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#2 - Nem lehet, hogy inkább azért "tartogatod" magad, mert ki-beb*szottul ocsmány vagy? Azért, mert a lepukkant kurafi csöveseken kívül senki sem nyúlna hozzád ingyen, még bottal sem?
2013. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!