Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mindenkinek nagyon...

Lányok! Mindenkinek nagyon fájt az első szex? L/16

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt... pedig a barátomtól megkaptam a megfelelő kényeszetést előtte... rossz volt az első alkalom, még rá több időre is mikor behatolt fájt. Nem szeretném mégegyszer érezni azt a fájdalmat.
2013. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt. pedig az én barátom is gondoskodott róla hogy nedves legyek. én nem bírtam sokáig az elsőnél.

18/L

2013. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
inkább csak nagyon feszít... persze ki kell kapcsolni az agyad, de nekem csak azon járt, hogy most mi zajlik odabent :D és tudatosítottam az agyamban, hogy ez átmeneti, pár pillanat és elmúlt a "fájdalom".
2013. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Eleinte fajt de aztan par perc mulva mar mondhatni nem is ereztem fajdalmat! Az elso par alkalom kezdese fajdalmas de aztan mar nem!
2013. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!