Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem gáz ez a...

Csak szerintem gáz ez a szöveg hogy várd meg az igazit?

Figyelt kérdés
olyan gáz hallgatni ha egy fiú szűz még és mondják neki a csajok hogy várd meg az igazit ,jól van várhat egy kicsit de hova várjon ha mondjuk 25 éves ,mellesleg sok csaj is arról híres hogy megvárja az igazit a legnagyobb barmot magyarul .de ebbe ne menjünk bele, azon is szánakozok aki a dumát löki neki hogy várj meg azon is akinek ennyi esze van hogy ide írogat hogy szűz és hogy mit csináljon ,valójában semmit nem akar csinálni csak drámázni ,

2013. jún. 3. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Na most jól megmondtad a frankót!


...

2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyantól, hallani, aki nem kell a lányoknak, vagy fiúknak gáz. De aki válogatós, és ezért mondja, szerintem nem az.
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az igazi itt nem olyan igazi szerelem.Hanem azt akit szeret.

Arra értik,hogy ne egy este dugjon egy olyan lánnyal akit soha többet nem lát.Hanem olyannal akit szeret.

Fordítva is igaz!

2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Annyi pasival dugathattam volna meg magam 16 éves koromig hogy két kezemen nem tudom megszámolni. Én mégsem tettem mert nem voltam szerelmes. 18 éves koromra megismertem a mostani barátomat akivel lefeküdtünk egymással és azóta is együtt vagyunk. Szerinted jobb lett volna ha helyette érzelmek nélkül dugok szanaszéjjel mint a mai 15 évesek?
2013. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam 4 es , ez nagyon becsülöm hogy így csináltad
2013. jún. 3. 14:25
 6/17 anonim ***** válasza:
79 %, a te eseted más. Össze sem lehet hasonlítani egy srácéval.
2013. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne?egy srác is tetszhetsz sok csajnak.

De ne gyertek azzal,hogy ronda.Mert nem érdekel.

2013. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán.Én pont ezt becsülném egy srácban, hogy nem koloncként tekint a szüzességére, hanem kivárja a megfelelő partnert, akivel igazán szeretik egymást.
2013. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vannak akik tényleg nem jóképűek ez tény és való!

És nyilván nem akad minden ujjukra egy csaj, ez is tény!


De ha nem tesznek nem teszünk annak érdekében semmit, hogy történjen valami akkor nem is fog.

2013. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Már miért ne lehetne?egy srác is tetszhetsz sok csajnak."


De pont, hogy nem azoknak a srácoknak mondják, hogy várd meg az igazit, hanem a szerencsétleneknek!

2013. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!