Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elmegyek egy hölgyhöz a...

Ha elmegyek egy hölgyhöz a rosszlányok.hu-ról, feltétlen tudnia kell hogy szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
21/F
2013. jún. 1. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
gondolom marketing szempontból megnyugtató egy tapasztalatlan kliens számára, hiszen azt sugallja, hogy ha kell akkor a hölgy tud irányítani és nem zavarja a tapasztalatlanság. mondjuk szerintem kár ezen gondolkozni, mert nem gyónni mész :D
2013. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 LeftBehind ***** válasza:
100%
"Szüzesség elvétel"? Úgy néz ki ez már külön műfajnak számít náluk....minden nap tanul az ember. Hát ha így olcsóbb,mint amúgy akkor mond el neki.
2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jún. 1. 19:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Te még ebből is milyen problémát csinálsz, nem csodálom , hogy szűz vagy még. Odamész kifizetted azt a 12.000ft és kész.
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűbb lesz,ha elmondod. Mert akkor másképpen fog hozzáállni,ha zavarba jössz mondjuk,és e miatt nehezen jön össze az aktus,akkor segíteni fog stb. Meg ezek a prostik már tapasztaltak,úgyis rájönnek erre,meg sok mindenre.

Nem kell szégyellni egy prosti előtt a szüzességet,arra gondolni,hogy lúzernek tart,stb. Felesleges. Miután túl leszel rajta,már úgysem fog téged sem érdekelni,hogy mit gondol rólad,a lényeg hogy elveszítetted a szüzességed,és kész,ennyi.

2013. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha elmondod neki sokkal figyelmesebb lesz ugycsinalja hogy kellemes legyen de persze ha kedves is és megértő :)
2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!