Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg ismerkedtem egy lánnyal...

Meg ismerkedtem egy lánnyal aki 21 évesen szűz. Nem tudom vesződjek e vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, de még szűz.Nekem már volt szűz barátnőm és kész kínszenvedés volt az egész,szerettem pedig és úgy bántam vele mint egy hímestojással.Nem csak az ágyba volt kínszenvedés hanem a tapasztalatlansága miatt is az egész kapcsolat.Nem akarom ismét tanár bácsi szerepát betőlteni.Pedig nagyon kedves és szimpatikus lány,már 1-2 hónapja beszélgetünk és találkoztunk is egymással.De az a lány aki szűz volt amikor összejöttünk,elvette a kedvem a szűz lányoktól.Nem tudom mit tegyek.
2013. máj. 26. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedet olvastam, az utána lévő blablát nem. Ennek alapján írom, hogy hü lye vagy!
2013. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet hogy az előző csajod éretlen volt, vagy rátett egy lapáttal a tapasztalanságra, hogy nagyon óvatos légy vele. Ez nem jelenti azt, hogy ezzel a lánnyal is nehéz lesz... Sőt, lehet, hamar belelendülne. De ha így érzed, inkább hagyd:)
2013. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egy kapcsolat nem csak rólad szól, de te már azt nézed, hogy mennyit kell szenvedned. Csak azt kérdezném, hogy miből gondolod, hogy egy tapasztalt lánnyal nem fogsz szenvedni? Ezernyi más ok van, ami miatt kényelmetlen lehet egy kapcsolat, sokkal rosszabb, minthogy a tanárbácsi szerepét kelljen betölteni.

Hanyagold szegény lányt! Valószínűleg talál majd jobbat nálad.

2013. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha már ennyi időt elcsesztem volna rá akkor megérne egy misét sztem :D
2013. máj. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mondjuk én beszélek, én is szűz vagyok xDDD
2013. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha tetszik, és szeretnél vmi komolyabbat is tőle, akk igen ,de ha nem akk inkább most szakíts vele
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!