Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg ismerkedtem egy lánnyal...

Meg ismerkedtem egy lánnyal aki 21 évesen szűz. Nem tudom vesződjek e vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, de még szűz.Nekem már volt szűz barátnőm és kész kínszenvedés volt az egész,szerettem pedig és úgy bántam vele mint egy hímestojással.Nem csak az ágyba volt kínszenvedés hanem a tapasztalatlansága miatt is az egész kapcsolat.Nem akarom ismét tanár bácsi szerepát betőlteni.Pedig nagyon kedves és szimpatikus lány,már 1-2 hónapja beszélgetünk és találkoztunk is egymással.De az a lány aki szűz volt amikor összejöttünk,elvette a kedvem a szűz lányoktól.Nem tudom mit tegyek.
2013. máj. 26. 11:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*megismerkedtem
2013. máj. 26. 11:35
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hagyd is, jobbat érdemel.
2013. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2013. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ja szerintem is hagyjad. ha már eddig tartogatta magát normális srácot érdemel.
2013. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most zAért én szemét vagyok?Szerintem meg pont korrekt lennék ha hagynám.Most könnyen beszéltek,de az előző lány aki szűz volt,nagyon sokat szenvedtem vele.Nem a szexre gondolok főként.Lehet ti is így állnátok hozzá.
2013. máj. 26. 11:40
 6/16 viktor123456 ***** válasza:
100%
El sem olvasom a többit. Egyetelmu nem.:)
2013. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az már a te döntésed volt, hogy annyi pedig a szenvedés ellenére vele maradtál, ne kend rá az egészet, és miért kellene miatta egy másik lánynak megszívni?
2013. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kicsit elírtam , de érthető, idő ellenére
2013. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
nyilván nem azért szenvedtél az előző csajjal mert szűz volt, hanem mert hülye és éretlen.
2013. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Mintha csak az exemet hallanám..:D Ő is ugyanígy vélekedett utánam... Szóval ha ugyanolyan vagy, mint ő akkor szerintem hagyd a lányt, ha jót akarsz neki.. Most nem bunkóságból, de ha már most ezen stresszelsz, akkor a kapcsolatotok nem fog jól működni, a lány pedig hatalmasat fog csalódni, ha szakítotok. Én is így jártam, és elég mély nyomot hagyott bennem a dolog..
2013. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!