Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félénkebb lány vagyok, még is...

Félénkebb lány vagyok, még is a szenvedélyesebb, izgalmasabb szexet kívánom. Egy fiú nem tartana ezért "álszentnek"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyszájú, sem temperamentumos, inkább csendesebb... a hétköznapokban. Viszont ha a magánéletemet nézzük, sokkal erősebb szexuális kisugárzású lánynak tartom magam, ha egy fiúval netán odakerülne a sor, akit szeretek, akihez vonzódom, ismerem magam annyira, hogy biztos nem tudnám elképzelni, hogy félős legyek az ágyban, nekem kell az izgalom, a szenvedély, az adrenalin... már önmagában is, ha csak csókolózok valakivel. Ilyenkor úgy érzem, levenném a báránybőrömet, és farkas lennék, legszívesebben leteperném az illetőt, már csak ha meglátom. Így 19 évesen rengeteget fantáziálok az olyan szexről, ami nem éppen hétköznapi... (különböző helyek, dolgok szex közben). Viszont a helyzet az, hogy még szűz vagyok, és ez miatt nekem akarom, hogy egy szűz k***ának, lotyónak tartsanak, vagy egyáltalán ilyen benyomást keltsek.
2013. máj. 23. 18:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ebben tényleg semmi kivetni való nincsen. Általában valami belső feszültség vagy a való én szabadul fel szex közben amit elég sokszor visszafogunk. A lényeg viszont tényleg az hogy ebben az esetben jól válogasd meg hogy kivel fogsz szexelni és ne csak arra menj hogy kiéld a vágyad...
2013. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!