Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! A velemenyeiteket...

Fiuk! A velemenyeiteket szeretnem hallani. Szerintetek mitol izgato, ha egy lany meg szuz? Mitol-miert?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rég volt kérdés. Ha arra nem válaszoltunk akkor erre is annyi esélye van.
2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nincs abban semmi izgató. de abban sincs, ha nem szűz.
2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A tudat hogy nem járt még a puncijában előttem senki.

:-)

Te még az vagy kérdező?

2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A tudat, hogy te leszel neki az első elég izgató. A valóság, hogy nagyon gyengéden és lassan kell neki csinálni kevésbé.
2013. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondani, miért. Talán a tudat, hogy a lányban valami egész más kíváncsiság van olyan dolgok iránt, amiket még nem tapasztalt meg.
2013. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Talán csak attól mert én is az vagyok és így nem eshet meg az, hogy halálra röhögi magát - utána meg én küldöm át a halálba, de tényleg, miután levágom a fejét és kipreparált állapotban kiteszem a falra. A maradék részeit meg elfogyasztom.
2013. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

gyengebbek kedveert: en is olvastam azt a kerdest, es az a kerdes arra keres valaszt, h izgato e, ha meg szuz. en kivancsi lettem, es feltettem a kerdest, h miert izgato.

a normalis valaszokat nagyon koszonom! :)

2013. máj. 22. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
mitől lenne izgató? aki szűz az béna is. most én kezdjem tanítgatni? arra ott van az ön és szájtáti imádó tanártípus
2013. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
86%
Kedves #8-as szerintem neked szoba hőmérséklettel egyen értékű IQ-d lehet, jó bunkó is vagy ^^..
2013. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nincs semmi izgató benne. A tudat, hogy "te vagy az első" maximum izgalmas lehet.
2013. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!