Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek rosszul döntöttem...

Szerintetek rosszul döntöttem ha azt mondtam a barátomnak (16) hogy akarom vele most a szexet, mert úgy érzem ő az igazi? Már nagyon kívánjuk egymást.14/L

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

"A szex következménye lehet az is, hogy állapotos leszel. Ezt is bevállalod a nagy kívánósságod mellett?"


Menj már innen az állandó baromságoddal!!! 14 évesen miben másak ennek az esélyei, mint 20 évesen? Védekezni 14 évesen is lehet.

2013. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Na azért más ha egy 20 éves lesz terhes mint ha egy 14.Ezt is vegyük már figyelembe!!!
2013. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

"Na azért más ha egy 20 éves lesz terhes mint ha egy 14.Ezt is vegyük már figyelembe!!!"


Vegyük figyelembe, de hiába is várod, hogy egy 14 éves felelősséget vállaljon. Mivel még gyerek. A legtöbben különben 20 évesen se vállalnának manapság felelősséget, tehát végtére is azért nem nagy a különbség. A fogamzásgátló módszerek ugyanúgy hatnak, azt meg hiába mondod neki, hogy legyen 25 éves feje, amikor 14 éves. Szerintem ez az egyik legsúlyosabb szülői hiba: elfelejteni, hogy mi a gyerek dolga. Hiába mondod neki, hogy legyen felelős 14 évesen és ne szexeljen. Elmondhatod neki, ha van annyi sütnivalója, hogy megérti, akkor nem szexel. Különben, védekezni meg tud, nincs ezzel semmi baj. Úgy sem fogja sokáig megállni. Lehet itt ezek után érzelmileg zsarolni, fenyegetőzni, megfélemlíteni, bezárni a szobájába, meg bármi, de hidd el nekem nem használ. Ez már csak a szülői tehetetlenség. Ha te felelős voltál, amikor gyereket vállaltál, akkor vállaltad azt is vele, hogy Ő viszont irtó felelőtlen lesz. Mivel minden gyerek az. Ezt a kockázatot vállalni kell, mert nem rúghatod át egy lépésben 14 évesről 25 évesre.

2013. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 11-es,


Sajnálom, hogy neked ez baromság, de felhívnám figyelmed, hogy a szexualitás elsődleges célja a gyermeknemzés. És mellette a stabil párkapcsolatok erősítése. Nem egy 14 éves kislány délutáni szórakozása, felelőtlenül.


Gyanítom, te sem vagy több 15-nél, akkor szoktak még ilyen éretlenül gondolkodni.

2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Ne offoljatok már

Kérdező,szerintem is várj,elhiszem,hogy úgy érzed,ő az igazi,14 évesen mindenki érzett ilyet valaki iránt,de többségünk nem feküdt le vele,hiába lett volna rá alkalom meg minden,mert valahol a lelkiismeretünk azt súgta,hogy ez még korai lenne,és később megbánnánk. Én 19évesen veszítettem el,és nem bántam sosem,hogy eddig vártam. Türelem,később sokkal jobb lesz!

2013. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen, rosszul döntöttél, de erre majd később fogsz rájönni, amikor majd fiatal felnőtt korodra kiégsz! Ha igazán szeretitek egymást, akkor évekig tudtok várni úgy, hogy maximum csak csók van köztetek!
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
jo azert ne tulozzunk.:Da szex fo celja a gyereknemzes..:Dlehet hogy az a fo celja de nem csak gyereknemzeskor kell.:D amugy meg nem dontottel rosszul mert nemhiszem hogy barmelyik ferfi egyed elfutna ha a baratnoje beinvitalna akis haloszobacskajaba...
2013. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a csóknál többet abszolút nem kéne akarnod egy fiútól,a komoly kapcsolat,szex és együtt alvás röhejes.Minden gyerek azt érzi 13-16 évesen,hogy az az igazi aki éppen tetszik.Majd ha 17-18 évesen is vele vagy és még mindig így gondolod akkor már nyugodtan tovább léphettek a szexhez,de így éretlen 14 évesen ez ostobaság a részedről.
2013. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Boldogság Bár válasza:
Ha úgy érzed megbízol benne eléggé ismered és készen állsz testi kapcsolatra akkor inkább vele, mint 2-3 év múlva valakivel csak h túl legyél rajta. mi a párommal szintén ilyesmi idősek voltunk mikor kapcsolatunk lett és picivel a 15. szülinapom előtt feküdtünk le először, de előtte már jól ismertük egymás testét is :) képzeld mi azóta 1 pár vagyunk és nem bántam meg, hogy ilyen korán lefeküdtem vele. Azóta is szerelmesek vagyunk. Gondold át jól és beszéljétek meg. Védekezzetek és figyeljetek egymásra. A legjobb lenne ha valamelyikőtök szülőjével tudnátok erről beszélni. Mi az anyukámmal beszéltünk róla, hogy szeretnénk. Bár anyukám nagyon rugalmas és fiatalos. Jó dolognak tartotta, hogy elmondtuk mik a szándékaink. Így jobban bízott bennünk. Sok szerencsét a döntéshez :)
2013. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én felhoznám, hogy 14 évesen mentem bele először én is, és akkor nagyon jó ötletnek tűnt, odavoltam a srácért. Aztán később jól megbántam, amikor megtapasztaltam, hogy milyen olyannal lefeküdni, akit tényleg szeretsz és ő is téged. Várj még vele, amíg egy kicsit biztosabbak lesznek a dolgaitok, tényleg jó, ha a szüleitekkel tudtok erről beszélni. Ha meggondoltad magad, inkább állj elé és mondd meg, mint hogy rossz döntést hozzál. Legjobbakat kívánom nektek!:) 20/L
2013. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!