Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha lesz barátom, mikor mondjam...

Ha lesz barátom, mikor mondjam el neki, és hogyan?

Figyelt kérdés

Egy ideje szingli vagyok. 17 éves. Egy éve elvesztettem a szüzességem a szerelmemmel de kb. 2 hétre rá kidobott. Tehát egyetlen egyszer voltam fiúval, az nagyon jó volt de nem tartott sokáig. Nyilván ha lesz barátom (alakuló van most 1-2 és lehet, hogy az egyikkel tovább haladunk) elmondom neki őszintén, csak sokat gondolkozok azon hogy én akkor most szűz vagyok vagy nem?

Mert megtörtént a dolog de kb. tapasztalatra mint egy szűz.

Nem is arra vagyok kíváncsi mit mondjak ha lesz barátom, csak hogyan. "Egyszer voltam valakivel aki faképnél hagyott szóval kezelj úgy mint egy szűz lányt" persze szebben megfogalmazva.

Ti hogyan mondanátok el a párotoknak,mennyi idő után, és milyen környezetben? Pl. buli, randi, étterem, vagy ha rákérdez.

Csak kíváncsi vagyok. A tényen már nem változtat ami volt, csak tök sokat gondolkozom rajta..



2013. máj. 13. 19:23
 1/5 okoska31 ***** válasza:

én elmondanám - vagy másképp fogalmazva: én örülnék, ha elmondanád.

azért, mert akkor tudom, hogy óvatosnak kell lenni, hiszen ahogy írtad csak technikailag nem vagy szűz.

és türelmesnek.

mondjuk egy 17 éves lánynál ez egyébként is alapfeltétel...

2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mond el.

Nem a te szégyened,hanem a srácé.

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezi, akkor csak annyit mondanék, hogy nem vagyok szűz.


A szüzesség elvesztése csak egyszer történik. Fájni nem fog, vérezni nem fog és a kezdeti "vizsgadrukk" se lesz már. Az, hogy mennyi a tapasztalatod megint lényegtelen. Vannak emberek, akik rögtön jók az ágyban, vannak akik bénák maradnak a sokadik alkalom után is, aminek alapja persze az önzőség.


Felesleges forognod ezen. Biztos, hogy emiatt nem fog kidobni senki, még akkor se, ha elmondod őszintén.

2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb így jártam, mint Te, annyiból volt rosszabb, hogy épphogy berakta (valameddig),nyílt a bejárati ajtó, megjöttek a szülei, így gyorsan felöltöztünk, nehogy beszaladjanak köszönni neki...

Aztán szakítottunk kb két hét múlva.

Következő pasival már jártunk, amikor egyszer rákérdezett, hogy szűz vagyok e. Elmeséltem neki, mi történt és ennyi. Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani, előbb utóbb úgyis szóba jön. (nálunk még annyival volt érdekesebb a helyzet, hogy nem vérzett első alkalommal, így nem tudtam, mire számítsak legközelebb)

2013. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem is bonyolítom csak kiváncsi vagyok a véleményetekre :)

mindenképpen el fogom majd mondani, de egyelőre jöjjünk össze,mert ott még nem tartunk :D :D

2013. máj. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!