Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 26 évesen szűz...

Az gáz ha 26 évesen szűz valaki lányok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem az a gáz, hogy 26 évesen szűz vagy, hanem az, hogy itt sajnáltatod magad, illetve hogy ennyire bizonytalan vagy. Gondolom, még otthon élsz a szüleiddel.... Mert nem mersz egyedül elköltözni.
2013. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ooo, sztem sajnaltatni ne sajnaltatta magat... sot, a tobbi kovetkeztetes sem ziher... lehet, hogy ejjelnappal dolgozik hogy eltartsa magat, akar a szuleit....

Ennyi kerdesbol akarmi is lehet, ne itelkezz elore!:)

2013. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek előre, nem személyesen a kérdezőnek szólt ez a válasz, hiszen ez az oldal egyébként sem a személyességről szól. Hanem nagy általánosságban azoknak a 26 éves srácoknak, akik fel vannak háborodva, hogy nem nyalják ki a feneküket. :)
2013. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Ennek a kérdésnek így nulla értelme van. Ez az egy mondat így magában kb olyan kérdés mint amikor megkérdezi valaki mondjuk azt hogy "Lányok az gáz ha egy fiú 172 centi magas?"

Válaszolni is teljesen értelmetlen egy ilyen kérdésre. Az a 2-3 válaszoló látja jól a dolgokat akik a dolog miértjére kíváncsiak. Én hasonló cipőben járok és egyszer kiírtam egy ilyen kérdést csak 3-4 mondat magyarázatot fűztem hozzá 12 válasz érkezett, abból 11 nő volt 16-30 éves korig és mindegyik válasza az volt hogy a szemében nem probléma a dolog. Annak a 3 válaszolónak aki pedig élből rá tudja vágni egy ilyen kérdésre, hogy igen, azoknak üzenem hogy úgy ítélkezzetek ilyen könnyen pillanatok alatt valaki fölött, hogy lehet, ha nektek kéne végigjárni egy ilyen ember életútját például az enyémet már rég nem pötyögnétek itt a kis ujjacskátokkal a monitor előtt a billentyűzeten, mert lehet hogy már rég felkötöttétek volna magatokat.

2013. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nekem pont az ilyenek jönnek be:)
2013. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pécsivel értek egyet. Nem az a lényeg, hogy szűz vagy-e és egy ilyen oldalon megkérdezni, hogy gáz-e?... bárki írhatja név nélkül, hogy gáz, vagy hogy nem az. A másik meg, hogy ennyiből nem derül ki, hogy miért? én 20F vagyok szűz 180 magas és 65kg nem alfahím izomember de nem is olyan akit a szél elfúj mégis 1 barátnőm sem volt. Te viszont a korodon kívül semmi infót nem írtál vagyis nem tudni, hogy kövér vagy-e, vagy sem, hogy volt-e barátnőd már akivel ugyan nem vesztetted el, vagy sem?... Viszont a kérdésre a válasz egyértelműen: NEM
2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem! Egyébként is ez magánügy másnak mi köze hozzá - én büszkén vállalom ;)


24L

2013. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!