Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni a barátomm...

Szeretnék lefeküdni a barátommal, de szűz szeretnék maradni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak mert nagyon kívánom, de nem vagyok rá még szellemileg képes. Esetleg más valamit csináljak? Mondjuk, hogyan kényeztessem? ( csak értelmes válaszokat) amúgy 18 múltam.
2013. ápr. 20. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem Amerika a fő példa, hanem a Kelet.

Ott ugye ha nem szűz a lány a kutyának nem kell, hártya vissza hegesztésre meg nem mindenkinek van pénze, így marad az anál meg a térdig érő aranyér.

Nevetséges.

2013. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Dönts. Ha kívánod a barátod és szereted, akkor feküdj le vele. Ha nem, akkor hagyd.

Persze játszhatsz olyat is, hogy csak orál, anál, de annak semmi értelme. A szüzességed technikailag ugyan nem veszíted el, de a lelki oldaláról igen.

2013. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
engedd neki hadd tegye be a korpásba :D seggbe
2013. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csináljátok análisan, és akkor szűz marad a puncid!
2013. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Finom pinapörkölt:D nyámi :Đ (.Y.)
2013. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért ilyen nagy dolog a szüzesség a csajoknál, főleg ha ennyire szeretnéd a barátoddal, esküszöm nem értem. Egyébként tényleg vicc ez az ellentét a kérdésben. Csak az anál, orál marad, hacsak nem talál a barátod valahol máshol lyukat (fül, orr, köldök, beteg állatoknak szem, nyílt seb...).

Köldök nem biztos, h mindig megoldható, azt még nem próbáltam, de majd mondjátok meg milyen volt.:)

2013. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A horoszkópom szűz én mindörökké szűz maradok ;)

próbáld ki ha teheted :D

2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!