Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatalabb fiúk! Voltatok már...

Fiatalabb fiúk! Voltatok már örömlánynál? Milyen volt? Kedvesek? Vagy személytől függ?

Figyelt kérdés
Most akarok majd menni, és kellene pár vélemény. Akik azzal jönnének hogy ne menjek, hanem inkább csajozzak, azok ne is írjanak!! Köszönöm.

2013. ápr. 16. 19:49
1 2
 11/11 anonim válasza:

én 3 lánynál voltam eddig, a 3. volt igazán jó élmény mert ő kedves volt és könnyebben fel tudtam oldódni stb.

Általában az idősebb lányok/nők tapasztaltabbak ergo ha még szűz vagy lehet ez jobb választás. A fiatal lányok szerintem nem annyira tudják kezelni ezt a szituációt, nem igazán hajlandóak irányítani a szexben.

Kedvesek szoktak lenni amúgy, ehhez szerintem nagyon jól értenek. Tulajdonképpen ez a szakmájuk, amikor telefonon beszélsz vele akkor döntesz igazán (többnyire) éppen ezért a kedvességhez nagyon jól értenek.

2013. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!