Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Általában hány éves korukban...

Általában hány éves korukban vesztik el manapság a szüzességüket a lányok fiúk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9 Valljuk be inkább ő nem érzi úgy.

Ne érts félre tiszteletre méltó hogy vártok, de ha nem kívánod akkor ott gondok vannak.

2013. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
szerintem nincsenek gondok... nyílván kíváncsi vagyok de ha nem èrezzük úgy ... egyèbkènt van olyan pillanat egyre gyakrabban amikor kívánom ... de ha nem tudunk az alkalomra semmijen hejet mert naluk ès nàlunk is mindig vannak akkor èn nem idegesitem ezen magam
2013. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én 18/F vagyok és eddig úgy gondoltam, nem akarom elsietni, ráérek majd azzal túlesni rajta, akit majd szeretek is, hisz az első alkalom mégis csak fontos(abb, mint a többi egyesek szerint). Azóta volt pár csalódásom és más típusú nehézségeim az életben, így már nem érdekelne, hogy szeretem-e vagy nem, összejönnék vele úgymond csak ezért. Nem vagyok rá büszke egyáltalán, hogy így gondolkozom erről, de tényleg nem érdekel, hogy első alkalom meg szerelem hülyeség.


Bár volt, aki azt mondta így gyakorlatot szerezhetek arra az időre, amikor már komolyabb kapcsolatom lesz és így a lánynak is jobb lesz, meg hogy inkább most, ebben a korban éljem ki magam, mint majd a házasságban.


Sajnos eddig nincs "jelentkező", de tényleg szívesen megtenném...

2013. ápr. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Én 18 éves voltam akkor, és szerintem talán még az is korai volt nekem. Talán későn érő típus vagyok, de szerintem ez még mindig jobb, mint 14-15 évesen. Amit látok, hogy a 13-14 éves lányok bulizni járnak, isznak és úgy öltöznek, mint egy sokkal idősebb lány. Én mikor 13 voltam, bicikliztem, és gyöngyöt fűztem, és életemben először 16 évesen sminkeltem ki az arcom. 20 éves vagyok most, de mindig fiatalabbnak néznek :D és cseppet se bánom, én még úgy lennék gyerek! hova siet mindenki?
2013. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én most 27/f vagyok.. 19 és fél voltam, de nem éreztem h kész vagyok rá. Egy csaj rendesen megerőszakolt:-)
2013. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam, és nagyon jó emlék lett. Igazából az, hogy a szüzesség elvesztése mennyire jó élmény, inkább függ attól, hogy kivel csinálod mint attól, hogy hány éves vagy. Ha 16 évesen jöttem volna össze ezzel a barátommal, valószínűleg akkor veszítem el... Ennyi az egész. De az átlag szerintem olyan 14 és 17 között van manapság. Persze az is lehet, hogy én élek álomvilágban.:D
2013. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
én 16 éves lány vagyok, de még egyelőre nem is nagyon szeretném... majd egyszer csak azzal, akit nagyon szeretek! :)
2013. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
19 éves lány vagyok, igazából közelebb vagyok a 20-hoz, és még szűz vagyok. De amíg nincs barátom,akit szeretek és tudom, hogy én is fontos vagyok neki nem is fog megváltozni a dolog. Amúgy barátnőim között többsége 15-17 évesen veszítette el. De van még egy barátnőm, aki szintén szűz.(velem egyidős)
2015. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Enyém a rekord! 28 évesen volt az elso, az is csak elojáték volt! Vallásos eloélet miatt. Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor, ahogy érzed! 37F
2018. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én pl 21.
2022. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!