Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki már 12-13 évesen nem szűz?

Figyelt kérdés

Az iskolámban van egy-két kis p.csa, aki már 12-13 évesen nem szűz, és BÜSZKE ERRE.

Az egyik meztelen képet töltött fel magáról Facebookra, és a jelenlegi pasijától terhes ..

A másik pedig 1 éve van együtt a pasijával, de fűvel-fával megcsalja. Nem egyszer beszélgettem el velük, hogy jó lenne, hogy ha magához kapnának, mert nem lesz jó vége ezeknek a dolgoknak .. és vannak olyan szülők, akik falaznak nekik, támogatják, és óvszert adnak nekik.

( A régi, 2007-es Balázs Show-ban volt erről téma. Letablóztam: http://www.youtube.com/watch?v=ZwaUDjAYzx8 )


.. Csak engem nevelt úgy édesanyám, hogy ne mutogassam magamat, ne dobjam ki a melleimet, derekamat, legyen tartásom, ne beszéljek alpári módon, és ne veszítsem el a szüzességemet ilyen fiatalon? Tényleg az ilyen nevelésű gyerekek a gázok? Szerintem szánalmas, undorító .. Éretlen kis senkik, és kukac járkál bennük. :))


15/L


2013. ápr. 13. 01:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát én a lányomnak biztos nem fogom engedni, hogy 15 éves koráig pasizzon.
2013. ápr. 13. 02:01
 12/21 anonim ***** válasza:
azt hogy szánalmasak
2013. ápr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, mit csinálnak :d
2013. ápr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
na jó, a videóban szereplő "lányok" tényleg idegesítőek :DD
2013. ápr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 intrepid ***** válasza:
Az anyja cipője még nagy nekik, de az apjuk ..... már kicsi.
2013. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek Veled Kedves Kérdező! Az ilyen lányok, akik ennyire fiatalon kínálják fel magukat a pasiknak nincs semmi önbecsülésük. A véleményemet nem írom le róluk, mert akkor örökre tiltanak. Kedves Kérdező, Téged viszont maximálisan tisztellek és becsüllek a gondolkodásodért!!!
2013. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ribanc.

a cigányoknál meminden 10 évvel korábban kezdődik.

2013. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled! Nem kell ahhoz cigánynak lennie valakinek hogy ribanc legyen belőle es atmenjen rajta a fel város!

Az meg legyen az o bajuk hogy büszkék ra...majd nézzük meg őket par év múlva amikor egy kiélt riherongy lesz belőlük!:)

2013. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha megnézed ezeket a lányokat, szinte mindegyiknek elvált szülei vannak, vagy egyáltalán nincs, vagy valami hasonló erkölcsű családból származik. Ez mind neveltetés. megnézném azért mi lesz ezekből a lányokból 5-10 év múlva. csak az a kár, hogy szaporodni fognak, és a gyerek megint a szüleitől veszi a példát.
2013. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
12 évesen veszítettem el. Nagyon szerelmes voltam. 2 évig jártunk a sráccal azóta már nagyon sok barátom volt. Cigány vagyok, nincsenek szüleim, senki nem tanított jó modort. Magamtól jöttem rá mindenre. Most 20 vagyok, még könyvelőnek tanulok, és még nagyon szeretnék tanulni. Nem érzem magam szánalomra méltónak. Sokat mosolygok és te is tedd azt. Inkább a jót lásd másokba. Ha zavar a téma sz@rd le.
2013. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!