Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudják meg kivel...

Bubika11 kérdése:

Honnan tudják meg kivel feküdtem le?

Figyelt kérdés
honnan tudják meg kivel feküdtem le ha egy 14 éves és egy 13 éves szexel persze ha járnak megkérdezik a barátja volt-e? vagy ez hogy megy honnan lehet megállapítani ha óvszerrel volt és semmi kárt nem tett benne a szűzesség elvesztést leszámítva?! és milyen bűntetés járna érte?.
2013. ápr. 1. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi idősen nem kell szexelni..
2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pl elmondja
2013. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hamis tanúzást is bünteti a törvény...
2013. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1! egyet értek, a leírás meglehetősen érdekesre sikerült, ki tudná meg, miért ilyen rébuszokban beszélsz, főleg büntetés? N
2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyeljtek én mint a csávó iszonyúan tartok tőle hogy kiderül de ő már nem bírja.:S és tudom mi a következmény és ha már itt tartunk inkább előjáték.. abból nincs gond.. de hogy rendesen szexelni már inkább kivárom legalábbis én... szerintem így normális nem?
2013. ápr. 1. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
ne mondjátok el senkinek.. de amúgy téged nem büntetnek, meg őt se ha már betöltötte a 14-et.......
2013. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ő majd nagyjából 7 hónap múlva fogja így meg cink ha kiderül erősen én meg stresszelős vagyok és hogy ezen agyaljak közbe hát meggondolom 500-szor..
2013. ápr. 1. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
de minek ezen agyalni ennyi idősen? én ebben a korban totál más dolgokat csináltam, és már nagy dolog volt, ha vki irt egy cukker sms-t nem h előjáték... :DD
2013. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14 évesen megdugtál egy 13 éves kiscsajt. Szépp..

Hát én is beleestem ebbe a hiába majdnem, szerencsére időbe szakítottam a fiúval... szerintem meg fogja bánni.

Amúgy ha a szülei feljelentenek téged, akkor elvihet a gyámhatóság, vagy nevelőintézet, vagy pénzbírság.Ha jól tudom.. de nem értem a kiscsaj miért nem bírja befogni, ha már ebbe belement.Meg te is annyira hülyén fogalmazol...*honnan lehet megállapítani hogy óvszerrel volt*???

Értelem van látom -.-"

Ha nem védekeztetek, akkor onnan hogy terhes lett.

Ha meg nem mázlid van, és nem lehet megállapítani.

2013. ápr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!