Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincsenek tisztában...

Miért nincsenek tisztában sokan azzal, hogy manapság a szüzességen is múlik a szerelem?

Figyelt kérdés
Amelyik férfi szűz, és tapasztalatlan, abba nem lesz szerelmes egyetlen nő sem! Saját tapasztalat, tudom miről beszélek...
2013. márc. 31. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem pedig messze nem így van, senkire sincs ráírva. Vagy rád igen?


Másrészt valószínűleg nem konkrétan a tapasztalatlanság miatt hajtalanak el, hanem azért, mert annyit csüszítesz egy nem létező probléma miatt. 22L

2013. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
hülyeség. normális esetben előbb lesz szerelem, utána szex. így nem befolyásolja a szerelmet a tapasztalatlanság.
2013. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Minden nemszűz férfi elveszítette valahogy, és nem hiszem hogy egy lelketlen ribancal, szóval hülyeség amit mondasz. Lehet hogy te vagy ronda, és azért nem szeretnek a nők, vagy lehet hogy bunkó vagy, amit el is tudok képzelni rólad, az alapján hogy általánosítasz.

15L

2013. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

*nyüszítesz :)


#1

2013. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó, 20 évig nem gond, ha addig el tudja veszíteni egy férfi a szüzességét, de afelett már egyértelműen nincs, vagy alig van esélye arra, hogy beleszeressen bárki is.
2013. márc. 31. 12:35
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Menj szerzetesnek!


20 fölött veszítettem el, semmi hátrányom nem volt belőle.

Nem prostival, nem fizetőssel, hanem az akkori barátnőmmel, akit nagyon szerettem és ő is engem.

Ráadásul neki nem én voltam az első.

6 évig maradtunk együtt.

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

"abba nem lesz szerelmes egyetlen nő sem"

Mert te minden nőt leteszteltél ugye?

Egyébként meg mit gondolsz van erre valamilyen radarunk, hogy távol maradjunk a szüzektől? Egyébként az más tészta, hogy béna-e az ágyban, de vannak akiket kifejezetten izgat az ilyesmi, hogy taníthatja a partnerét.

2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

amelyik férfi-fiú mondjuk 20 évesen is szűz annak szerintem nincs meg a kellően magabiztos-férfias fellépése, így ku*rva nagy hátrányból indul, mert a nőknek pusztán egy illúzió kell. illúzió, hogy azt kapják amit akarnak, hogy olyan férfit kapnak amelyik a többi nőnek is kell, hogy alfahímet kapnak.

persze attól még összejöhet valami simán, de itt most az esélyekről beszélek, hogy nagyon nagy mértékben csökkennek.

2013. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Külső szemlélőként tisztán látom, hogy mi megy. Aki nem csajozik éjjel-nappal, azt magasról letojják, mint ahogy engem is. Bárki, aki nem szűz, annál kezdeményeznek csajok is maguktól, szinte bárhogy néz ki. Akinek nincs punciszaga, azt bizony meghagyják egyedül döglődni.
2013. márc. 31. 12:45
 10/19 A kérdező kommentje:
Esély? Hát az nekem nulla, és nem is kezdeményezek senkinél jó ideje, mert semmi értelme.
2013. márc. 31. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!