Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miből lehet megállapítani,...

Miből lehet megállapítani, hogy egy fiú szűz-e még?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyetlenségéről.
2007. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan..Ezt nem lehet megállapítani,de amit előttem írtak az jó..az ügyetlenségről;)
2007. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen sehogyan. Szerintem az ügyetlenség sem egyértelmű, mert az is lehet ügyetlen, aki már volt intim helyzetben hölggyel... Leginkább próbálj meg abban hinni, amit mond! :)
2007. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból, ha megkérdezed tőle. Meg biztos nem túl ügyes, ja.
2007. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát fiúnál nincs külső jele a dolognak. De úgyis kiderül, meg szerintem ő is mondani fogja, ha arra kerül a sor.
2007. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az ügyetlenségböl az én férjemnek is az elsök voltunk és ö bevalodta mikor arra került a sor.de fö a bizalom
2007. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Zavarban van mikor be kéne rakni...vagy lelankad, esetleg hamar elsül,kapkod(siet levenni a ruhád,bugyit is csak lehuzza gyorsan és már bumm bele.)ez nem biztos hogy mindenkinel igy van,de nekem volt ilyen pasim és azt mondta hogy ő már nem szüz..aztán mikor már 4. alkalommal sem jött össsze rákérdeztem hogy biztos igy van?a válasza az volt hogy: nem, csak szégyenltem hogy még szűz vagyok 21 évesen...türelem csodákra képes:D
2007. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

alöbb volt egy kérdés ami a nő szüzességéről volt ugyanigy feltéve.gondolom ugyanaz irta.ide is csak annyit irnék mint oda.

kérdezd meg,ha elmondja hidd el.ha nem hiszel neki az már régen rossz.nehogy elkezdj rajta gondolkozni szex közben hogy vajon ő még szűz?

2007. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!