Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A doki hogyan tudja megállapít...

A doki hogyan tudja megállapítani hogy szűz vagyok-e még vagy már nem, alulról benézés nélkül, csak úgy hogy a hasamat tapogatja?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy miből jön rá a doki, vagy hogy hogy tudja kitapogatni a hasamon keresztül... Voltam dokinál és simán megállapította hogy már nem vagyok szűz, de ezt honnan tudta? csak a hasamat nyomkodta és egy szóval nem mondtam neki hogy van vagy volt barátom...

Csak normális válaszokat kérek, nagyon kíváncsivá tett.

Köszi előre is!

17/L


2010. nov. 8. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mondjuk terhes lettél, és kitapogatta a babát? :)

amúgy ötletem sincs, szerintem nem lehet így megállapítani, csak blöffölt :D

2010. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak poénból mondta :S
2010. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tuti nem blöffölt, mert minden sima vizsgálatnál megnyomkodja a hasam, és csak most először mondta hogy "nahát így felnőttél, mióta vagytok együtt a barátoddal" nekem meg leesett az állam hogy mi van... mert én nem mondtam hogy van barátom. pedig csak egy sima megfázás miatt mentem hozzá, aztán így kideríteni... teljesen el vagyok ájulva és tényleg nem tudom hogy a hasamból hogy jött rá... két oldalt nyomogatta leginkább...
2010. nov. 8. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:

képzeld, ha a dokik h*lyék lennének...

Ne legyél naív már te is ennyire

2010. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22:51 magyarázd már el te mit tudsz, mert elég virág nyelven beszélsz.
2010. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ismerős a doki? (Mármint nekem ebből az "így felnőttél" meg "mióta vagy együtt a barátoddal" dologból ez jön le) Mert akkor mondjuk az édesanyád mondta neki?:D:D


Amúgy nekem is csak a terhesség jutott eszembe. De azt azért csak mondta volna...:D

Egyébként sem azt állapította meg, hogy nem vagy szűz, csak hogy van barátod.

2010. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem ismerősöm úgy a doki, csak minden páciensével jóban van meg gyerekorvosom, és csak azért kérdezhette mert régen voltam nála.

De tuti valamiből rájött mert mikor kérdezett, én mondtam neki hogy még nem is volt barátom (mert nem kötöm a doki orrára)azt mondta hogy nem tudom átverni, hiszen érzi...

Ezzel meg nem tudtam mit kezdeni... Még mindig azon jár az eszem hogy miből jött rá...

2010. nov. 8. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem látta a spermafoltot a szádon :)
2010. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért csak benézett a puncidba. Nem?
2010. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg terhes vagy:D:D De amúgy miért nem kérdezted meg, hogy ugyan honnan érzi?...
2010. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!