Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk mennyi idő allatt...

Szűz fiúk mennyi idő allatt mennek el első aktus során?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én egy óra hosszát birtam. De szerintem csak azért mert hajnalba felébresztett hogy elaludtak a szülei és mehet a menet. :D és szó szerint felriadtam :D még kómás voltam.

:D

2013. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én meg túl izgultam aztán volt vagy fél óra :D a második márnem volt izgulós
2013. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

lány vagyok amúgy. :D

csak kiváncsi vagyok,mert azt tudtam,hogy hamar,de most,hogy olvasom...hát kinek hogy. :D

2013. márc. 30. 14:07
 14/18 anonim ***** válasza:

Az sem jó ha túl hosszú az aktus, főleg a kezdő lányoknak. Inkább több szex mint egy hosszú ami már lehet unalmas lesz.


az is megeshet, hogy be sem helyezi és már elmegy. De fiataloknál nagyon hamar megy a második és harmadik menet. Csak ha ilyesmi történik ne legyetek zavarban, inkább kis simogatás és hasonló és máris jön a következő, az már nem lesz olyan gyors.


Sokat számít ha pettinggel és hasonlókkal kezditek, akár hónapokig is csinálhatjátok ezt ha nem érzed, hogy készen állsz. Már ez is hatalmas dolog, semmit sem kell elkapkodni.

2013. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen aválaszt!Nem is szerettük volna elkapkodni,ha minden jólmegy nyáron kerül rá sor,csak érdekela dolog. :)

17/L

2013. márc. 30. 15:03
 16/18 anonim válasza:
Szerintem hamar! Én biztos hamar elfogok majd ha eljön az idő hisz laza 28 évesen már kész lehet az ember ilyen téren és ki tudja mennyi leszek ha megtörténik 1x.
2013. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

28 éves vagy?az szép!

amúgy tök jó,hogy nem minden fiú törekszik arra,hogy csak lyukat lásson...

2013. márc. 30. 18:30
 18/18 anonim ***** válasza:

de, a legtöbb törekszik, max válogatunk. Rám is másztak csajok amikor szűz voltam, de bakker, ha rondák....


Szép, hogy lassan haladtok, nem fogod megbánni, a lényeg, hogy légy biztos magadban! (és addig egy kis ez meg az belefér, hogy élvezetesebb legyen a felkészülés)

2013. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!