Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése előtt...

Szüzesség elvesztése előtt érdemes nőgyógyászhoz fordulni? Tud mondani bármi újat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, testileg szellemileg és lelkileg úgy érzem érett hogy elveszítsem a fiúval akit szeretek. A nőgyógyász tudna bármit mondani? (Tisztában vagyok a védekezés fogalmával...) Tablettát biztos nem ad, és még ha felajánlaná akkor sem szeretném.
2009. szept. 17. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg így van, 2 gumi baromság pontosan ahogy leírták az előző válaszadók, a barátodnak olyan lenne mintha semmit se csinált volna + veszélyes (összedörzsölődés). Gondoljátok át logikusan! Milyen módon juthat sperma a hüvelybe? Ha valakinek hozzáért a kezéhez és hozzáér valahová, akár saját magához, akár a partneréhez. Emellett arról sem feledkezettek meg hogy az előnedvtől is teherbe lehet esni!(A barátod ha egy fél másodpercre helyezi csak be neked, szabadon, az előnedv tartalmaz spermát, már akkor is teherbe eshetsz!) Ugyanúgy ha véletlenül a gumit rosszul próbálod felrakni és megfordítod, ott a veszély. Ha szeretkeztek és a párod elélvezett, vegye ki a farkát és úgy folytassa az utójátékot, mert ha lelankad a farka lecsúszhat róla, szintén odajuthat a sperma.

Érdemes vásárolni az alkalomra egy 12db-os óvszert és ha valami nem oké, kidobni azt az 1-et, fölrakni másikat. Ha meg is marad 11 további alkalmakkor jó lesz:) A legjobbakat kívánom az elsőhöz!:)

2009. szept. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem, ha nem akarsz tablettát ne is hagyd senkinek hogy rábeszéljen. És nagyon értékelhető, hogy már így állsz hozzá hogy nőgyógyászhoz menj, tényleg nem szoktak, de ez értelmes kérdés!
2009. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jajj! Nem komolyan mondtam a "2 gumisnak" hogy ezt fogom tenni :D Köszi a válaszokat amúgy
2009. szept. 18. 08:59
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem voltam nőgyógyásznál a szüzesség elvesztése előtt :-)

Tabi-téma: Nem szedek tablettát,pont a te általad felsorolt okok miatt :-P

Gumi eddig tökéletesen bevált,nem szabad a legolcsóbbat venni,és jól kell felhelyezni.Sosem szakadt ki,nem is értem hogyan tudják egyesek kiszakítani (valószínűleg vagy bénáznak vagy pedig hibás a gumi).


Szóval én nem szednék még tabit,lehet hogy évek múlva majd jön elő a hatása és csak sokadik próbálkozásra jön össze a gyerek.


18/L

2009. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízom a tablettában, tapasztalataim alapján többet ártott mint használt. Én inkább a hüvelykúp+óvszer, vagy hüvelykúp+megszakításra szavazok. Nálunk 4 éve ez működik.
2009. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!