Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése előtt...

Szüzesség elvesztése előtt érdemes nőgyógyászhoz fordulni? Tud mondani bármi újat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, testileg szellemileg és lelkileg úgy érzem érett hogy elveszítsem a fiúval akit szeretek. A nőgyógyász tudna bármit mondani? (Tisztában vagyok a védekezés fogalmával...) Tablettát biztos nem ad, és még ha felajánlaná akkor sem szeretném.
2009. szept. 17. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, készüljetek fel jól a barátoddal. A védekezésben biztos tudna tanácsot adni, de azért nem szoktak nőgyógyászhoz menni.
2009. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Azért beszélhetsz vele. A tabletta jobb lehet, mint az óvszer. Sokkal. Ma már van direkt fiatal lányoknak való is.

Sok szűzlánynak is felírják, hogy beállítsa a ciklust.

És sajna manapság már tizenéves kortól kell járni rákszűrésre is.

Az óvszer mellett pedig legyen otthon sürgősségi tabletta, mert bármi baleset lehet. Az óvszer azért nem 100%. Én beszélnék azért. Bajod nem lesz tőle. Csak megdícsér, milyen gondos vagy.

44/n


Itt sírt egy lány múltkor, gumi után megy abortuszra.

2009. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő ért hozzá, elmondaná miért jó a tabletta és miért nem és mire vigyázz és mit tegyél, ha mégis baj van...stb.

Menjetek el együtt. Tinédzser-ambulanciára.

2009. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pont nem rég hallottam hogy a tablettában mennyi hormon van, mennyire nem jó kiskorban, stb. Szóval most megint tanácstalan vagyok :)
2009. szept. 17. 22:29
 5/15 anonim válasza:
42%
ha nem akarsz tablettát húzzatok két gumit, ha abbol kiszabadul nevezd el David Copperfild nek :D
2009. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt fogom tenni:) Kösz..
2009. szept. 17. 22:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad a tablettáról. Az húsz éve volt. Épp ezért kéne doktorral beszélned,Orvostól hallottad?
2009. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem orvostól, de ő szentül állította hogy ami "light"os az is durva:) (egyébként bioszt tanít)
2009. szept. 17. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ket gumist nehogy komolyan vedd, a gumik surlodnak egymassal es hamarabb kiszakadnak mintha csak egy 1 lenne.
2009. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A két gumisnak tényleg nehogy bedőlj. Csak könnyebben kiszakad a srác meg szerintem semmit nem érezne.
2009. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!