Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjen a barátnőm szex...

Elmenjen a barátnőm szex előtt nyalás/ujjazásnál vagy ne? Fontos.

Figyelt kérdés

Na, hát 18 évesek vagyunk és eddig orális kényeztetést adtunk csak egymásnak, és az nagyon jó volt. Szeretnénk egy érzéki szeretkezést elsőre, de szüzek vagyunk és ezért teszem fel a következő kérdést..

Orál közben miközben nyalom, hagyjam elmenni és utána szexeljünk..vagy ne hagyjam elmenni és utána úgy tegyem be neki? Hogy a jobb? Tapasztalatok is érdekelnének..! Köszönöm előre is:)



2013. márc. 23. 20:52
1 2
 11/13 Amerigo49 ***** válasza:

Mert miért is fájna a csiklója?

Tévedés! A csiklója nem fáj az orgazmustól!

A hüvelyfala viszont fájhat, ha maflán kidörzsölöd, mert nem izgattad fel előtte eléggé, s nem nedvesedett meg kellően.

Ezért is jó, ha pettinggel előtte egyszer elélvez a partnernőd, mert akkor BIZTOSAN nedves lesz mindenhol, ahol kell.

Pettingelésről beszéltem, nem durva csikló-sikálásról!!!

2013. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#8 kb. mindent leírt, amit erről érdemes tudni. Anno az első párommal nekünk is az jött be, hogy előbb ő, aztán én. 39/F
2013. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Forgatókönyv! (enyém)

Tipitapi!

Cerka merev, punci izgul!

Digi-dugi, mindenféle játék orális, elölről, hátulról, hanyatt, 69, én elmegyek (f),

/Gyorstisztító/

És utána orálisan kielégítem az asszonyt!

Ha ő menne el először, akkor utána már nincs szex! :-)

2015. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!