Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha szűz vagyok és béna?

Ciki ha szűz vagyok és béna?

Figyelt kérdés

nem szégyenlem a szüzességem (bár nagy érdemnek sem tartom) csak körülöttem mindenki tapasztalt és félek, ha olyan barátom lesz, aki már volt lánnyal, nem fog semmit élvezni, amit csinálok... tudom, a fiúk elvileg megtiszteltetésnek tartják az ilyesmit, de azért mégsem fut át a fejükön pl. akkor, amikor először orálisan kényeztetem őket hogy hú, basszus, ez valami eszméletlen rossz? :D

még egy kérdés: amikor egy pár mindkét tagja szűz, akkor feltétlenül rossz lesz az első pár alkalom?

17L


2013. márc. 21. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Nem biztos, hogy rossz lesz az első abban az esetben ha mindkét fél szűz.

2013. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nagyon nem lehet elrontani, ha már a szádban van... Ha csak le nem harapod :D
2013. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki.És nem biztos,h rossz lesz az első alkalom.
2013. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki szűz nem jelenti hogy tökre béna is. Nekem pl kerekperec megmondta barátnőm hogy sokkal jobb voltam mint a barátja már elsőnek, pedig vele 1évig csinálta. Jóóó mondhatjátok hogy csak azért mondta hogy megnyugtasson, de mi minden ilyet őszintén megmondunk egymásnak. Amúgy meg ugyan úgy fogja élvezni a barátod attól ne parázz, és igen a legtöbb srác örül ha a lány szűz, mert akkor rengeteg dolgon nem kell parázni (nagyobb bré az exnek, tovább bírta, jobb volt stb stb)
2013. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nemnem
2013. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az a ciki, hogy ilyen kérdéseket teszel fel! nem ciki, hogy szűz vagy. sőt ennek örülnöd kéne, hogy 17 éves létedre szűz vagy még, és nem basz*ttad meg magad, egy buliban hulla részegen vagy egy bokorban :)
2013. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem ciki ha szűz vagy. Az viszont ciki, ha béna vagy.

A fenéért félsz attól, hogy tapasztalt barátod lesz? Ő legalább majd vezet téged. De ha két szűz egymásra talál és vak vezet világtalant annál nincsen szánalmasabb...

2013. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én 20 évesen szűz voltam még, és a barátom azt mondta, hogy neki ez sokat jelent, mert nagyon ritka ilyen korban ez, és érték a szemében az, hogy nem ment át rajtam a helyi focicsapat korábban. :D

az orálról pedig azt mondta, hogy olyan, mintha ösztönösen jól csinálnám, szóval én sem hiszem, hogy nagyon el lehetne azt rontani. :D

a másik kérdésről nem tudok nyilatkozni, én inkább örültem annak, hogy a barátom elég tapasztalt, így nyugodtan rábízhattam magam.

2013. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de ha ilyeneken agyalsz ahelyett, hogy élnéd szépen az életed, még 17 évig szűz maradsz! :P

Előbb utóbb majdcsak jön egy fiú... addig meg élvezd az életed, érezd jól magad, legyél nyitott mindenkire, a világra! ;)

A dolgoknak csak úgy jönniük kell magától... egy dologra kell figyelni, a védekezésre!! :)

2013. márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 seres dávid válasza:
Saját tapasztalataim szerint a szűz lányok sokkal vadabbak sexisebbek és jobbak az ágyban egyáltalán nem ciki
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!