Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belemenjek vagy ne? 15évesen...

Belemenjek vagy ne? 15évesen egy "baráti" szexbe, ami mindkét fél számára első.

Figyelt kérdés
Másfél éve szenvedek egy pasi miatt,csupán mert szeretem...egyszer tavasszal együtt aludtunk...gyönyörű éjszaka volt.. megkérdezte h szeretném-e mondtam h nem...hetek óta újra jóba lettünk... beszéltünk róla h megpróbáljuk, de még nem járunk... és ma találkoztunk... elkezdett csókolgatni, ültem az ölébe, fogdosott énis őt.. és kérdezte h nem e megyünk más helyre..mert nem tud nekem ellenálni..mondtam NEM.. jövöhéten ismét együtt alszunk...de már nem tudok énse neki ellenálni..de mivel első lenne, kicsit bennem van az az érzés h félek, de elkezd kényeztetni és csak az van bennem h imádom őt
2009. szept. 16. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak barát miért alszol vele? Én csak baráttal nem szoktam együtt aludni.

És miért nem jöttök össze? Csak szex kell neki?


Hát nem tudom.. én így nem feküdnék le senkivel. Amennyiben nem akar járni Veled, biztos lehetsz benne, hogy csak egy bizonyos "dolgot" akar Tőled. Miért adnád meg Neki úgy, hogy még csak nem is szeret?


Én kivárnám a helyedben a méltó partnert és azt aki nem csak megdugni akar.

2009. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nehéz ez ilyen korban, pont ezért is mondják hogy felkészültelenek a fiatalok a sexre. A hormonok azt mondják hajrá, de nem tudják mit kell tenni és hogy lenne jó. A baj hogy a behatolásig jó, aztán meg egy szenvedés lesz. ha nincs szerelem és csak a vágy miatt vagy együtt vele, biztos hogy az elsö egy kínszenvedés lesz.

Szerintem tisztázd le vele hogy pettingbe benne vagy de behatolásban nem. Minden esetre szerelkezz fel kotonnal. De pettingeljetek, és ismerjétek meg egymás testét.

2009. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

14-15 évesen mindig mindenkit megszáll a nemi vágy, és alig bír magával. aztán uralkodik magán , és pár évvel később, 16-17, mikor talált egy olyan fiút, akibe igazán szerelmes, akkor áldja az eget h nem tette meg akkor, pusztán csak kíváncsiságból, meg nemi vágyból.

szerelemből ugyanis teljesen más az első, és ezt te sosem fogod megélni, ha most megteszed.

2009. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
14-15? xD unokahugom 13 évesen már nem egy palival volt -_-' most 15 éves és hát...éretlen, felelőtlen :S hiába próbáltam már akkor is okítani :( most mindenki kúrvának tartja, és nem is csoda :( azt se tudja miaz h védekezni, már többször elkellett menni terheségi tesztet venni, amiről szintúgy nemtudott xD ha igazán érett fejjel szeertnél nekivágni a sexnek akkor ne 15 évesen teddd azt, csak azért mert sajnos sok kis csitri megteszi...és am már nem azért de nem a barátod, meg semmi, és csak úgy lefeküdnél vele, ráadásul ő az első neked?? ez se valami érett felfogás
2009. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz akkor szóval sztem NEEEEEEEEE főleg ,hogy az első.......ez a együtt alvás kényeztetés balbablaaa úgy is az lesz nem fogsz tudni "ellenálni" és még nem is jártok......

15/L

2009. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, ezt csak te érezheted,hogy mikor akarod..

Én is így vesztettem el,hogy egy ismerőssel.

Tudtam,hogy nemlesz folytatása,én is csak ennyit szerettem volna tőle.

Egyáltalán nembántam meg !:)

Ha viszont te ugy érzed,hogy megbánnád,akkor semmiképp ne!:)

Nem mindenki van ugyanugy a dolgokkal...!

2009. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Később meg fogod bánni. Egy lány életébe az első nagyon fontos és nem hiszem hogy te is majd anno azt akard mesélni a gyerekeidnek hogy csak azért vesztetted el mert a jó barátod elvette.
2009. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem hiszem, hogy a gyerekeimnek, unokáimnak erről fogok mesélni...tudom, hogy ez már a XXI. század, de MO-n akkor is tabu még a szex...

legalábbis valamennyire...én is 15 voltam, jártam egy fiúval, aki nem sokkal az eset után dobott, a téávolságra hivatkozva...rossz volt, de magéát a dolgot nem bántam meg...ezt neked kell eldönteni, minden nő/lány más...nem a fórumozóknak...

2009. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell túlmisztifikálni a szexet vagy az elsőt. Ha kívánod, és úgy gondolod hogy jó ötlet, akkor hagyd magad, ha nem akkor ne. Más ne befolyásoljon.
2009. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Meséld el végül mi történt
2009. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!