Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átjön hozzám aludni egy lány...

Átjön hozzám aludni egy lány aki már nem szűz, de én igen. Nem "járunk", de suliba szoktuk egymást ölelgetni puszilgatni?

Figyelt kérdés
Elég "fura" ez a szituáció. Nem járunk de még is mondhatni testileg vonzódunk egymáshoz, pedig egyáltalán nem vagyok szerelmes. Szerintetek összejöhet a szex? Vajon látni fogom rajta, hogy akarja-e?
2013. márc. 16. 01:38
 1/8 Christian Death ***** válasza:
Minek a fenének jönne át hozzád aludni? Otthol nincs gyerekszobája? Hüvelymasszást akart wazzeg.
2013. márc. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi az hogy átjön

nem tudom bejelentette, hogy ott alszik? ha meg Te hívtad meg, akkor mit akarsz? N

2013. márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából ő említette meg elsőnek én meg mondtam, hogy persze miért ne. Én szeretném a szexet, de nem tudom, hogyan közeledjek.
2013. márc. 16. 01:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon még. "Válaszotok, segítségetek olyan nekem, mint embernek az oxigén."
2013. márc. 16. 02:13
 5/8 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ő felajánlkozott, akkor akár rá is bízhatod magad, mivel tapasztaltabb nálad. De ha simán otthon is elkezdtek ölelkezni, puszilkodni, mint a suliban, akkor ez magától "elfajulhat", ha mindketten akarjátok.

Védekezni nem felejts el!!!!!!

Egyébként mielőtt felmegy hozzád, meg is kérdezheted, hogy kotont hoz, vagy te vedd meg?

2013. márc. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te! Ha ferfi vagy es kivancsi, es ha tetszik neked a lany es vonzodsz hozza akkor sok minden ossze fog jonni szerintem. Nem ertem a kerdesedet. Ha kozeledsz fele, simogatod, oleled, puszilod es o hagyha (vagy netan kezdemenyezi is) akkor nyilvanvalo lessz szamodra hogy akar erezni teged, es szexelni veled (habar ez a szexelni kifejezes akkora marhasag). :) Sok kejt es szorakozast. ne feledd: Kapd Ki A Cerkat Idoben vagy csinald ovszerrel!
2013. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hali, összejött végül?
2013. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!