Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy tetszik egy srác és képes lennék lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

nem tudja a srác, hogy bejön nekem... 12.-es, én 9.-es vagyok. 2 év van közöttünk korban (én szalajtottam) és soha senki nem tetszett úgy hogy képes lennék lefeküdni vele, csak ő.

Ez normális? :/



2013. márc. 3. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2013. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem normális. Szalajtasz. :D


Komolyra: Igen! Szerintem ezt hívják vonzalomnak.(?)

2013. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Juj, nagyon köszönöm kettesnek :) edig nem sikerült megtalálnom a megfelelő kifejezést! Mostmár megvan :))
2013. márc. 3. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
A szalajtani azt jelenti, hogy már az óvodában megbuktál?:D
2013. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tök normális. Velem nem lennél képes lefeküdni? :)


Amúgy mire gondoltál? Csak szex úgy a'la natúr? :)

Vagy esetleg mint kapcsolat? Szűz vagy még?

2013. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jah, felfoghatjuk úgy is, hogy megbuktam az oviban :D amúgy nem

Jah, kapcsolat + szex :) tehát úgy minden

Igen, szűz vagyok még :D

2013. márc. 4. 06:34
 7/10 anonim válasza:
Ha a sraccal ugy alakulna, hogy osszejottok, akkor normalis, hogy lefekszel vele. Ha viszont neki csak egy lyuk lennel, akit betomhet es tovabb all, akkor jobb, ha varsz egy masik sracra,, aki azert fekszik le veled, mert huzamosabb idore is kepes veled lenni.Te neked azt mar tudni kell, hogy melyik tipus. Hidd el,ha "sikerul" lefekudni vele abban a pillanatban jol fogod erezni magad,mert egy szamodra helyes sraccal fekudtel le es nem hitted volna, hogy tenyleg osszejon. De mi lesz kesobb?? Lehet, hogy te folytatnad vele kapcsolatban, viszont o nem. Az elsore hidd el erdemes varni. Sajnos en nem vartam, ma mar nagyon banom! Ne csak egy "futoszex" legyen az elso.
2013. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsónak: Köszönöm a választ! :)

Nem az a tipus, aki minden csajt megdöngetne... Szerintem nem is az a fajta srác, akinek minden gondolata a csajok körül forog :)))

En sem szeretném elsietni ezt a dolgot, ha összejönne vele a dolog szerintem nem az lenne az első dolgunk, hogy összebújjunk. :)

2013. márc. 6. 19:30
 9/10 anonim válasza:
:) Akkor minden ok!:) Sok sikert a srachoz!
2013. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy normálisan működő férfinek az agya szexorientált.


Az elsőre nem kell várni ha elég érett vagy. A "csak azzal akit szeretsz" marhaság csak arra jó hogy megvédje a törékeny lelkivilágodat ha az a hülye tinimeséken nőtt fel. Viszont egy éretten értelmesen gondolkodó lányt nem kell annyira félteni.

Szóval ez olyan mint Graz határában a 30-as tábla. Naná hogy a balesetek száma 70-80%-kal csökkent. Persze ha ennyire óvatosak a szabályok.

2013. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!